The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Осъществихме среща с Мото-Пфое

#41
:twisted:
А така-а-а!
То при всяка дружба има и онождане ... :roll: :oops:
Въпроса е: на всички да им е кеф,
а не да има онодени... онодени и чак прее..ни...

Закачка!
Бре пестете на момчето и личното му време!
Че от тая дружба ... да не го погнат пък от вкъщи! :twisted: :toothy9:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#42
а такааааа, добре се заформят нещата гледам Big Grin

Quote:nixi, а ти се засрами - трябваше оня ден да се спънем в теб, та да се сетиш да драснеш някой ред!

BOYCH, незнам дали знаеш, но аз уредих срещата с Мото Пфое.

Жоро, а ти ми приготви един заден мост с дискови спирачки и идвам да ударя едно рамо на Роби :lol:
Likiov RacinG
92' 480Turbo
03' S60R

#43
Колеги,според мен си губите времето за срещи с представители на
МП.Така като гледам един път в годината,се срещате предлагат се някакви взаимоотношения и после какво ...нищо от тяхна страна,протаква се времето чак до другата година.И така година след година и т.н.!
We are N:1,VOLVO FOREVER!

#44
Не знам защо, но и аз съм леко скептично настроен. Много ми се иска колата ми да бъде обслужвана и ремонтирана в качествен сервиз, в който да се води архив за това което е правено по нея, но ми се струва несериозно например свещи за В40, да се налага да се заръчват защото нямат налични, да не говорим за други части. Това ме кара да предпочитам други сервизи освен по финансови причини но и да си решавам по бързо транспортните проблеми. Имам валутно каско праснах челния прозорец, МП ме заклаха с цената си, ще кажеш хубаво, ама и стъкло нямаха. Скоро ми трябваха части за бронята, нямат, е какво без гащи ли да ходя докато докарат. В момента просто разсъждавам, не е лошо да се обърне внимание на МП колко са членовете, респективно Волвата които се движат, не може за цяла България да поръчаш 5 комплекта свещи, просто е несериозно.

Аз не искам да съм сополиво и бедно другарче на МП да ми подмятат малко рекламни материали, евентуално да покарам нова кола на някой тест драйв и т.н Желая като техен клиент да бъде обслужван качествено, за момента не казвам че имам забележки, оказва се че МП - Люлин е сервиза по Волво и в МП- Младост не могат да ти сменят свещите, само защото си Волво, ей туи ми е странно

В този ред на мисли се обръщам към колегата GT1 с питане за работно време на сервиза и т.н, че мисля амортисьори да сменям.

#45
Честно да си кажа и аз съм скептично настроен относно тези взаимоотношения(клуб-МП).

Според мен, това, което виждаме като обслужване от МП е политика на фирмата и то едва ли ще се промени заради нас.
За съжаление и представителствата на други марки коли са на този хал( имам преки наблюдения) но не всички.
Имам чувството, че фирмрните сервизи, разчитат най-вече на лизинговите и фирмените автомобили. От които свалят сериозни суми за "поддръжка". В този ред на мисли ние за тях не сме приоритет, парично.

Но, все пак, трябва да опитаме.
Защото ако не опитаме няма да знаем какво ще се случи...

Може би тук е момента, да предложа да се отвори тема (или просто да се продължи тази) в която да пишем какво ни се е случило в МП и какво очакваме да се промени. За да може следващата среща да има делови характер и да имаме претенции към тях.
I'd like mornings better if they started later

#46
BOYCH Wrote:Представителите от МПФ на проведената среща споделиха, че в момента в БГ има:
"Лоши сервизи";
"По-лоши сервизи" и
"Ужасни сервизи"

Стремежа в МПФ им е да останат в кръга на "лошите сервизи", :wink: а на нас се надяват да им направим подсказки за да пресекат всички проблеми или сакътлъци, които подпомагат движението им към "по-лошите сервизи", като овреме ги пресекат.

Странно, но не си намирам поста от вчера по тая тема... Явно нещо аз не съм направил, та да не се появи.

Та, аз не съм скептично настроен към тези срещи. Явно на МПФ им е ясно че такива контакти са неизбежни (рано или късно). И защо не, ако е позитивно и за двете страни?!

Относно писмото от клуба до тях - съгласен съм по засегнатите позиции, което и съм потвърдил с гласа си.
Има, според мен, едно важно направление, което трябва да бъде засегнато отделно от темите в настоящето писмо. Това е серизното обслужване на автомобилите. Важно, защото доста голям процент от волварите са заинтересовани от качеството, бързината и т.н. Не мисля, че са малко хората които искат да си обслужват колите в МПФ, но не го правят по една или друга причина (не само финансова) или са го направили веднъж и повече не биха повторили.
Отделно от настоящото писмо - защото е добре на следващата среща да присъства и управителя на сервиза, а не само бранд мениджъра, PR-а и мениджира продажби. Ако не на среща, то може да се организира и с предложения от наша страна (сигурен съм, че доста колеги ще се включат с опита си в сервизите на МПФ) на хартия или виртуално. За тази цел може да се пусне тема във форума, напр. "МПФ - обслужване". Въпрос на дискусия и вземане на решение.
Safety First!

#47
Даам ...
Присъединявам се към Вили!


Те че нещата не са такива каквито ги искаме - факт.
Но да стоим и само да се търкаляме от несъгласие и песимизъм е ... май най-мързеливо.

Искам да Ви кажа, че ние все пак правим усилията с ясното съзнание, че не всичко ще стане ... веднага. Но поне когато тръгнеш да правиш нещо е добре да имаш план и идея поне какво точно искаш или очакваш от насрещната страна.
И забележете - все пак говорим за по-глобална позиция между двете страни
, а не да съдействаме примерно на Сульо от Клуба да си намери по-бързо това дето го търси и по едни или други причини никъде го няма. И това е включено, но като детайл, който не споменаваме пряко! :oops:

По въпроса за частите в МПФ и нямането им, ние елегантно поставихме въпроса и от там ни отговориха, че това е свързано с техни вътрешни проблеми и най образно ... лошо предвиждане на търсенето от една страна и от друга - заключването на доста пари в части, които не се търсат. Просто са решили че за това имат еди какъв си бюджет и като се изчерпа, без да е възстановен ... почва да куца склада. Сега това принципно не ги оправдава, но всички, дори и голяма компания като тяхната изпитва някои трудности и има някои проблеми, които за външен човек са забележими именно по гореописаните от Вас начини...

Все пак говорим за начало и стратегия на взаимоизгодно сътрудничество, а не за това - да се заемем да им решим проблемите ... едва ли сме в състояние, но и ако не вярваме че нещо ще стане ... вече не е добре! То в нашата ТАТКОВИНА ... кое е добре, но все пак - да легнем и да мрем ли?

Та, ако нямате други идеи ... ние сме спретнали и публикували
проекта за ОПОРНИ ТОЧКИ на взаимоизгодното сътрудничество
,
/в мой по-горен пост е препратката/
и в срок до края на месеца искахме да чуем и Вашето мнение, преди окончателно да го пратим.

Следва да Ви уведомя, че добър или лош - в този му вид с една добавка от Вили Проекта става официално Писмо от Клуба, ще го изпратим и ще Ви държим в течение за следващите събития по темата.

Ако някой се сети нещо креативно и важно ... официално ще го пратим в този петък 25.07.2008 г.

Искрено се надявам, че ще имаме резултат, и дори да е само това, че примерно от МПФ служители със семействата си могат да решат да дойдат на организирани от нас Клубни срещи с пикник ... много бира и BBQ!
Дори резултатът да е само това, аз мисля че ще сме си свършили работата! :toothy3:

Ето и препратката пак:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=60321#60321">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... 0321#60321</a><!-- m -->
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#48
Песимиста пак се включва.
Не говоря за части а за Свещи - Консуматив, вчера бях в МП Младост и бях очарован от отношението към мен, загубих им 1час в търсене на разни части, но това няма значение тук. Крушки струват 2лв, имат 1 бройка в Русе. Поръчах си едни тампони, единия в Пловдив, другия Варна, ок няма проблем, ще ги чакам. Та всъщност не знам какво да очаквам от тази съвместна дейност, за това съм песимист, иначе съм и ще продължавам да съм клиент на МП по простата причина, че и за Волво се навъдиха ментеливи части, който сменям през ден.
Относно Българина какъв бил, да странно племе сме, вече не се доверяваме на никого, скептични сме но това ни е нациналната черта с която се отличаваме от другите. И естествено че МП ще търсят контакт с нас, аз им плащам, не те на мен!
И още нещо което няма връзка много с темата, но отстъпката за клуба в Скантех е 10%, а аз като частно лице имам 25% - обяснете ми го.
Не искам да смятате че се заяждам, просто пуснахте темата за всенародно Волво обсъждане и аз си казвам мнението.
Ако четат служителите от МП- Младост, специални благодарности на продавача от Резервни части и касиерката.
Успешен ден

#49
Willie Wrote:И не очаквайте че ще тръгнем с отстъпки в цените, но ако на първо време договорим безплатни прегледи, ще е ОГРОМНО постижение, а по-натам... НЕ се знае, знае ли се?!?!
Всяка година преди Коледа имат дни на отворените врати, правят прегледи безплатно, миналата година и аз бях, обърнаха ми внимание, прочетете темата и вижте колко колеги са се възползвали от тази услуга.
Дават и 20% отстъпка ако в рамките на 1 месец си ремонтираш колата след откритите при тях дефекти.

#50
Хареса ми добавката в т.1 от проекто-писмото до МПФ.
Safety First!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)