The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Осъществихме среща с Мото-Пфое

#31
Mishell Wrote:Загубих ума и дума, и си забравих идеите, дано да се сетя нещо :lol:

Това въобще не е добре.Трябва да има и други мнения и мислещи хора.

Радвам се ,за това че има напредък в идеите,които бях забъркал във Варна.

Нека не търсим всичко на веднъж и да не искаме чудеса.Дори самите ние да помогнем в развитието на бизнеса на МП.

Както каза АДВОКАТА,да помогнем на хората да видят грешките си,а това не става със мълчание или хвалби.По вероятно е да стане с много нерви ,пък и с компромиси.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#32
Mishell Wrote:Загубих ума и дума, и си забравих идеите, дано да се сетя нещо :lol:

Това въобще не е добре.Трябва да има и други мнения и мислещи хора.

Радвам се ,за това че има напредък в идеите,които бях забъркал във Варна.

Нека не търсим всичко на веднъж и да не искаме чудеса.Дори самите ние да помогнем в развитието на бизнеса на МП.

Както каза АДВОКАТА,да помогнем на хората да видят грешките си,а това не става със мълчание или хвалби.По вероятно е да стане с много нерви ,пък и с компромиси.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#33
Волво клуб Де Смет - това пък какво е?!?
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#34
Volvo Club De Smet e нещо, като частен клуб на един казанлъшки вносител на Волво втора ръка от Белгия. В него са поканени да членуват само хора закупили коли от г-н Георги Енчев. Темата е дискутирана вече и за мен не е актуална, но останах учуден, че техни представители вече са се срещали с ръководството на Мото Пфое. От текущата тема пък разбирам, че представителите на въпросния клуб са се държали арогантно на тази среща, което само по себе си говори много и то лошо.

#35
Мерси, yani!

За броя на точките се колебаех между "СЕДЕМ" и "ДЕСЕТ".
И двете са достатъчно нумерологично-библейски числа! :wink:

Предпочетох по-сбитата форма и ако от МПФ предложат
нещо което не се съдържа в нашия проект -
да има къде да го добавим.

Тогава ще ги преоформим ПО АНАЛОГИЯ на "10-те БОЖИ ЗАПОВЕДИ... " :twisted:

Все още ще е кратко и ясно! :twisted:

Колеги разчитам да крайния резултат и решение и на "Анкетата".
Разбира се, ако някой иска да съкрати или да добави нещо ... трябва и да посочи какво точно.
Благодаря, предварително!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#36
Не забелязах точката с отделна тема за въпроси и отговори към Мото Пфое, те са в процес на обсъждане да има форум за наболяли въпроси, където специалистите да отговарят на болежките на хората. Не да влизат всеки ден, но редовно. Това в тяхния сайт. А в нашия вече имаше такава тема някъде и даже служител бе отговярал доста точно и ясно. В момента нямам възможност да я изровя, но нещо подобно може да продължи като традиция.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#37
Здравейте съфорумници и братя (и сестри) по душа!

Знам, че не съм се появявал скоро, но имам доста работа напоследък и трудно намирам време. Както вече някои от вас знаят - и аз работя в Мото Пфое, в търговския отдел на Йагуар и Ленд Роувър. Много ще се радвам ако може най-сетне да се осъществи това така дълго коментирано сътрудничество между Волво клуб България и МП. Сигурен съм, че ще е добре и за двете страни - стига да се договорят точно какви ще са изгодите и за едната и за другата страна. Както виждам в писмото на Бойко много ясно са представени нашите искания към МП (както виждате аз пиша повече от името на собственик и фен на Волво, отколкото на служител в Мото Пфое). Трябва да видим какво конкретно можем да предложим и ние на Мото Пфое. Незнам точно какво сте коментирали на срещата със Сашо, Хриси и Волен и дали те са дали точни искания от страна на Волво клуб България, но мисля, че трябва да поработим още малко в тази насока. Сигурен съм, че това ще се коментира и съгласува на следващата среща, но това не пречи тук да изложим най-оригиналните си и креативни идеи и да ги обсъждаме.

Аз лично ще се радвам да помогна с каквото е по силите ми, въпреки че не съм към това звено на Мото Пфое. Вече сте срещали във форума Роби - moruna, който е един от най-добрите и квалифицирани сервизни майстори на Волво с много богат опит зад гърба си (все пак по цял ден само Волво-та му минават през ръцете) и тук мисля, че е мястото да отправим специални благодарности към него защото съветите и помощта, която той оказва тук във форума на Волво клуб България е изцяло по негова инициатива :!:

Също искам да ви уведомя, че един от най-новите членове на форума е Мария Наумова с ник " inscription", която е търговец в сектор Волво и предполагам с радост ще отговаря на всякакви ваши въпроси късаещи новите модели на Волво. Big Grin
Likiov RacinG
92' 480Turbo
03' S60R

#38
Blagodarja.NO da te popravja az sam prost mehanik a ne servizen maistor.

#39
Quote:Blagodarja. NO da te popravja az sam prost mehanik a ne servizen maistor.

Скромността винаги е красяла човека, дори и днес, Роби!
Мисля, че във Волво-обществото хората като теб са онези пружини без които ... часовниците може и да ги има, но никога няма да тръгнат!

Quote:Мишел: ... Не забелязах точката с отделна тема за въпроси и отговори към Мото Пфое...
Това със сайтовите въпроси и отговори е малко по-деликатен въпрос, който в момента реално се осъществява и в нашия сайт ... и не по задължение. Може тук да има спец. тема "МПФ" Иначе трябва да назначат служител в МПФ, който ... да ни обслужва въпросите и отговорите... :!: :roll:
Имаме си човек за връзка за ВАЖНИ въпроси!

Quote:Вили: ..."Асоциацията на авто-клубовете в БГ"... може именно Мото-Пфое и клубовете на представляваните от тях марки да поставят началото на такава асоциация.

Или...
На Мишел и Вили ..., темите за които споменавате са вид "конкретика", която ако трябва и изрично ще вмъкнем в съществуващите точки, и по специялно в т. Първа:

Quote:1. Рекламно и общо ПР сътрудничество, по линия на Бранд „ВОЛВО” и организиране на съвместни мероприятия, както и покани за участие в индивидуални мероприятия на двете страни;
Може да добавим: Създаване на нови подходящи организационни форми за защита на взаимно изгодни интереси.
Това касае и защита от некоректни домогвания като тези на Де Смет...

Точка седем е с възможност за безкрайно разширяване също... и развиване на отделни ПРОЕКТИ, какъвто е и създаването на Асоциацията. Може и там да е.

Но темата с Асоциацията ... /дори и само в рамките на МПФ/ е наистина много добра и ще допадне на хората от МПФ и ако трябва изрично ще я добавим в т. първа, или седма като текст!

nixi, а ти се засрами :roll: :twisted: - трябваше оня ден да се спънем в теб, та да се сетиш да драснеш някой ред!

А така ... Давайте още мнения с подплата!

Нека се натрупат всички и ... това което наистина го няма като посока - ще добавим, а това което може ще го обобщим. Ще се съберем УС и ... ще онодем краен вариант. Big Grin

И не забравяйте, че трябва да остане лежерно!

Не правим някакви "партийни тухли", които ще потънат със сложността си веднага на дъното... :|
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#40
moruna Wrote:Blagodarja.NO da te popravja az sam prost mehanik a ne servizen maistor.

"Простия" механик го чакаме утре вечер - петък, да "оноди" климатика на една 850-ка в новия ни сервиз.
Или както казва Бойч за ... "партийните тухли", както и сами ще се убедят колегите волвари, ние изпреварваме бъдещата "кооперация" МП - Клуб Волво, като на "сервизно" ниво си подаваме ръка за взаимопомощ... или казано по-просто: Претворяваме партийната повеля в дела :wink:

пп:
Очаквайте репортаж и снимки от основополагащия камък в отношенията ни с МП на "работно" ниво.
Да живее Волво-МП-йската дружба! Confusedupz:


Attached Files Thumbnail(s)
   



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)