The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за среща с преспиване

#1
Понеже разбрах, че има и доста дечурлига(и куче) Big Grin, фенове на волво и понеже стана дума за среща с преспиване, позволявам си да предложа място което според мен е удобно за тази цел, защото е на място където биха дошли и други клубари от България. Не съм спал там, просто се разходих в комплекса и това което видях и чух е следното: 9 къщички с по 2 самостоятелни стаи и един гараж,до някои от тях имаше външни барбекюта...както и едно общо в средата на комплекса с голяма софра...детски кът,дето да припкат малките. Всичко това е отделено с ограда така че няма кой да ги(ни) безпокои.
Ето и линка http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=8&s=-1306

От тук нататък всичко е въпрос на желание и организация.
Reply

#2
""""къщичка .... за 55лева""""""
Ееее НЕ, тея са се уляли.
Мисията е невъзможна.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
На мен това предложение ми звучи много добре. Предлагам на stoyanz да го пробваме семейно през юни. Ако има други желаещи да казват. Аз със сигурност ще отида следващия месец стига да има свободни места. Big Grin
Reply

#4
Ти го пробвай мястото, аз ще пробвам на плажа как е.После на планина - за безпари почти.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
vlado740 Wrote:На мен това предложение ми звучи много добре. Предлагам на stoyanz да го пробваме семейно през юни. Ако има други желаещи да казват. Аз със сигурност ще отида следващия месец стига да има свободни места. Big Grin

Нямаш никакъв проблем,но е хубаво поне 2 седмици предварително да запазим места....ако има Smile
Reply

#6
Efri 740 Wrote:""""къщичка .... за 55лева""""""
Ееее НЕ, тея са се уляли.
Мисията е невъзможна.

Ефри ...не знам дали ти стана ясно, че една къщичка е за две семейства.
Reply

#7
Щом се върна от Доспат на 28.05. ще звънна до комплекса да проверя как стоят нещата и ще напиша. Мисля около средата или края на юни да съм там.
Reply

#8
vlado740 Wrote:Щом се върна от Доспат на 28.05. ще звънна до комплекса да проверя как стоят нещата и ще напиша. Мисля около средата или края на юни да съм там.

Владо,ние с тебе ще организираме ли нещо бе пич ?
Reply

#9
vlado740 Wrote:Щом се върна от Доспат на 28.05. ще звънна до комплекса да проверя как стоят нещата и ще напиша. Мисля около средата или края на юни да съм там.

Владо,ние с тебе ще организираме ли нещо бе пич ?
Reply

#10
Задължително ще организираме. Big Grin
Аз м/у 21 и 25 пак ще бъда в Доспат. Там открих страхотно място /Комплекс "Тихият кът"/ за почивка и риболов.
Помисли за възможността да отидем до Орешака /нали там е мястото/ 7-8-9 или 14-15-16 юли. Утре 08.06. ще звънна до комплекса да проверя условията и ще напиша. Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)