The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
пресни цени от мотопфое

#21
А аз съм светнат на цената на стелките.за моята са 215 лева.Персийски килим бре!!!!
Reply

#22
Волво 940, передаем сведения из Мото Пфое
Чистачки за фарове + раменца към 200 кинта
Решетката с емблемата 140 кинта.
Общо=340 кинта
В сайта който беше дал някой partsforvolvosonline чистачки 2 броя без раменца=16 $
Да ревеш ли да се смееш ли, аз предпочитам второто Big Grin
Reply

#23
Волво 940, передаем сведения из Мото Пфое
Чистачки за фарове + раменца към 200 кинта
Решетката с емблемата 140 кинта.
Общо=340 кинта
В сайта който беше дал някой partsforvolvosonline чистачки 2 броя без раменца=16 $
Да ревеш ли да се смееш ли, аз предпочитам второто Big Grin
Reply

#24
И още един картък упдейт: Задно сясно стъкло за Волво 480 - 376лв. без поставянето Big Grin
Reply

#25
И още един картък упдейт: Задно сясно стъкло за Волво 480 - 376лв. без поставянето Big Grin
Reply

#26
a az si tarseh ramo za dyasnta 4ista4ka - 850*95 - ima niama 100 leva i dve sedmitsi za dostavka)))))) umriah ot kef!
Reply

#27
a az si tarseh ramo za dyasnta 4ista4ka - 850*95 - ima niama 100 leva i dve sedmitsi za dostavka)))))) umriah ot kef!
Reply

#28
Не се чудете на цени Sad На мен за тампон за двигателя при скоростите ми искат 300 лв.На всичко отгоре и две седмици трябва да чакам Confusedhock: Колегите го привързаха и докато ми намерят друг ще трябва да издържи Big Grin
Reply

#29
Не се чудете на цени Sad На мен за тампон за двигателя при скоростите ми искат 300 лв.На всичко отгоре и две седмици трябва да чакам Confusedhock: Колегите го привързаха и докато ми намерят друг ще трябва да издържи Big Grin
Reply

#30
Днес отново ми Е..ха майката в МП. 3 бр. бутони за ел.стъкла=187лв. + 43.20 за труд за вдигане на стъклото,че беше заседнало долу. И след 2-те седмици за доставка още 43.20 за поставяне. Само ,че този път изригнах и им показах среден пръст :bio: Кавалчото-техниче за да ми извади бутона ми писа демонтаж на вътрешен тапет на вратата и още безбброй глупости. А аз като погледнах - нищо сложно само с отверка откачаш щипките на самия бутон и вадиш буксите. Е колкото и да си богат,когато се мъчат да те боцкат по такъв безсрамен начин няма начин да не изревеш на умряло!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)