The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с разхода на V40

#21
VolvoFan Wrote:
stoyko Wrote:
VolvoFan Wrote:А след това като пуснеш газта слиза ли на 2.5 бара?
Да, пада пак на 2.5.

Сега ще погледна във ВАДИС дали няма информация за твойта кола.

За съжаление нищо не пише за налягането на твоя модел. За мойта има подробно описание, но може би това е заради по-сложната система. Единственото което мога да направя е да замеря налягането на Сашо примерно и да сравним с твоето.
Reply

#22
В аутодата пише че трябва да е 3 бара, сега ще пробвам това с маркуча дето писа преди малко. Това с налягане на Сашо ще свърши идеална работа Smile .
V40 2.0 16V
Reply

#23
нямате проблем таман ще видя как съм само волвофен да каже кога му е удобно и кой при кой ще отиде - голям проблем е работим на 500м един от друг Big Grin

ПП реши ли се проблема с меренето на мощността
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#24
хах а някои знае ли колко гори S40 pri skorost ot 200km....защото онзи ден на магистралата се подгоних с едно Ферари(еи от де толкова пари за такава кола бе) и както имах 20литра изведнъж останаха 10 :roll: ......
Пп....май тоя с ферарито въобще не разбра че го гоня Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#25
sasho_s40 Wrote:нямате проблем таман ще видя как съм само волвофен да каже кога му е удобно и кой при кой ще отиде - голям проблем е работим на 500м един от друг Big Grin

ПП реши ли се проблема с меренето на мощността

Ами ощте не съм го гледал, щото все не ми остава време. Ти пусни един телефон на лични.
Reply

#26
stosisi Wrote:хах а някои знае ли колко гори S40 pri skorost ot 200km....защото онзи ден на магистралата се подгоних с едно Ферари(еи от де толкова пари за такава кола бе) и както имах 20литра изведнъж останаха 10 :roll: ......
Пп....май тоя с ферарито въобще не разбра че го гоня Big Grin

Нормално. И мойта при скорост над 180 гори около 20.
Reply

#27
Не знам колко гори при 200 аз толкова за да направя ми трябва наклонче :lol: но при 180-190 имам чувството че става водовъртеж в резервоара, а стрелката е като да мери обороти, а не количество бензин Big Grin
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)