The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БИКСЕНОН ЗА V40-ВЪПРОСИ

#11
Колега traffic, ти ще ходиш ли на срещата утре?!? Питам за да знам дали да идвам и аз т.е. ако ти си там и аз идвам.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
Колега traffic, ти ще ходиш ли на срещата утре?!? Питам за да знам дали да идвам и аз т.е. ако ти си там и аз идвам.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#13
утре ли ? къде и кога ? там съм но ми дай малко повече инфо Wink
Reply

#14
утре ли ? къде и кога ? там съм но ми дай малко повече инфо Wink
Reply

#15
Ами ако правилно чета в раздел "Срещи на клуба", утре 21.09.2008 е срещата в Ст.Загора-12,00ч. пред ст."Берое".
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#16
Ами ако правилно чета в раздел "Срещи на клуба", утре 21.09.2008 е срещата в Ст.Загора-12,00ч. пред ст."Берое".
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#17
вай вай вай мнооо съм отвеян :oops:
ок начи в 12ч пред стадион берое ще съм
Reply

#18
вай вай вай мнооо съм отвеян :oops:
ок начи в 12ч пред стадион берое ще съм
Reply

#19
След снощната демонстрация на ксенон системата от страна на колегата traffic, спокойно мога да каже,че вече съм фен на ксенона.При мен с обикновените крушки, осветеността на дълги беше почти същата, както на късите ксенони на колегата.Да не говорим, че при мен светлинана е жълта, а при наго 6000 Келвина е бяла. Разликата е огромна, направо красота с ксенона.Сега търся откъде да си купя комплект биксенон система/с крушки Н4/ на сносна цена за моята кола.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#20
След снощната демонстрация на ксенон системата от страна на колегата traffic, спокойно мога да каже,че вече съм фен на ксенона.При мен с обикновените крушки, осветеността на дълги беше почти същата, както на късите ксенони на колегата.Да не говорим, че при мен светлинана е жълта, а при наго 6000 Келвина е бяла. Разликата е огромна, направо красота с ксенона.Сега търся откъде да си купя комплект биксенон система/с крушки Н4/ на сносна цена за моята кола.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)