The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София - 28.09.08г. 12ч. на монумент "КАМБАНИТЕ"

#31
Willie Wrote:
raceteam Wrote:Аз имам въпрос къде точно на камбаните??В локалното дето се пада на околовръстното или нагоре по баирите ??
П.П.Този път ще ми само на 5 мин път Big Grin Big Grin Big Grin
П.П.2 А също искам да питам 12:00 направо на камбаните нали ??
До самите камбани няма да се катерим.
Тръгваш навътре към камбаните, и внимаваш, отляво има отбивка за паркинг, ние там ще се съберем. Не съм сигурна но мисля, че е на около 300-400м навътре от отбивката. В 12ч. там!
Ако има посетители от югозападна България да ми се обадят, организирам колона, може да се присъедините.
Ето сега вече е по ясно,защото на картата изглеждаше,че е в локалното (то тва локално ли е какво е и аз незнам) няма значение Big Grin
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#32
Willie Wrote:
raceteam Wrote:Аз имам въпрос къде точно на камбаните??В локалното дето се пада на околовръстното или нагоре по баирите ??
П.П.Този път ще ми само на 5 мин път Big Grin Big Grin Big Grin
П.П.2 А също искам да питам 12:00 направо на камбаните нали ??
До самите камбани няма да се катерим.
Тръгваш навътре към камбаните, и внимаваш, отляво има отбивка за паркинг, ние там ще се съберем. Не съм сигурна но мисля, че е на около 300-400м навътре от отбивката. В 12ч. там!
Ако има посетители от югозападна България да ми се обадят, организирам колона, може да се присъедините.
Ето сега вече е по ясно,защото на картата изглеждаше,че е в локалното (то тва локално ли е какво е и аз незнам) няма значение Big Grin
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#33
Там сме Smile
Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал никога!
Reply

#34
Там сме Smile
Никога не казвай "никога", но ако някога на някого кажеш "никога", то никога на никого не казвай, че някога на някого си казал никога!
Reply

#35
Ако се намери някой трезвен след запиването, което организирам в Събота, да закара пияната ми глава до там ще ме видите, ако ли не следващия път ... Big Grin Big Grin Big Grin
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#36
Ако се намери някой трезвен след запиването, което организирам в Събота, да закара пияната ми глава до там ще ме видите, ако ли не следващия път ... Big Grin Big Grin Big Grin
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#37
Willie Wrote:Тръгваш навътре към камбаните, и внимаваш, отляво има отбивка за паркинг, ние там ще се съберем. Не съм сигурна но мисля, че е на около 300-400м навътре от отбивката. В 12ч. там!
Ако има посетители от югозападна България да ми се обадят, организирам колона, може да се присъедините.


Интересно,ако има и от североизточна България ,кой ще ги посрщне. Big Grin

Всъщност ,Аз камбаните ги знам.Доста бригадирска пот пролях по тяхното построяване. :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#38
Willie Wrote:Тръгваш навътре към камбаните, и внимаваш, отляво има отбивка за паркинг, ние там ще се съберем. Не съм сигурна но мисля, че е на около 300-400м навътре от отбивката. В 12ч. там!
Ако има посетители от югозападна България да ми се обадят, организирам колона, може да се присъедините.


Интересно,ако има и от североизточна България ,кой ще ги посрщне. Big Grin

Всъщност ,Аз камбаните ги знам.Доста бригадирска пот пролях по тяхното построяване. :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#39
Към колко часа групата от югозападна България ще мине през града-градина Дупница, за да Ви чакам на нисък старт под моста 8)
Reply

#40
Към колко часа групата от югозападна България ще мине през града-градина Дупница, за да Ви чакам на нисък старт под моста 8)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)