The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Упътване на Български

#11
ОК, ще опитам, ама дай все пак некъв мейл адрес на който да ти пратя сканираното.
на мойто Волво на печката няма възможност за настройка, тя се управлява от компа, зимата като е студено той си я включва за да може да стопли бързо купето - найстина досега не съм виждал кола която да стопля толкова бързо салона при -20 да кажем.
И да - мисля, че печката при волво за разлика от тази при мерцедес, топли само двигателя а от там индиректно и отоплението на купето става по-бързо.
Колкото до телефона и чейндж мисля, че в указанието почти всичко е казано.
Това, че не ти разпознава ДВД-то лично на мен ми говори, че просто няма такова ...... но пък знае ли човек.

е дай мейл пък да видим ква ще я сготвим :partyman:
VOLVO XC90 D5 AWD - 2003
Reply

#12
ОК, ще опитам, ама дай все пак некъв мейл адрес на който да ти пратя сканираното.
на мойто Волво на печката няма възможност за настройка, тя се управлява от компа, зимата като е студено той си я включва за да може да стопли бързо купето - найстина досега не съм виждал кола която да стопля толкова бързо салона при -20 да кажем.
И да - мисля, че печката при волво за разлика от тази при мерцедес, топли само двигателя а от там индиректно и отоплението на купето става по-бързо.
Колкото до телефона и чейндж мисля, че в указанието почти всичко е казано.
Това, че не ти разпознава ДВД-то лично на мен ми говори, че просто няма такова ...... но пък знае ли човек.

е дай мейл пък да видим ква ще я сготвим :partyman:
VOLVO XC90 D5 AWD - 2003
Reply

#13
Здравейте,
Тази книжка съм я свалял преди време. Според директорията в която съм я записал и последни спомени би трябвало да е за XC 70 и/или XC 90, но не съм на 100% сигурен. За да е по-удобно съм архивирал всичките снимки в един файл, който се намира в моя директория на data.bg . В него са 240 картинки за всяка страница от книжката. Понеже виждам, че и колегата има намерение да прави тази процедура, погледнете това което аз съм сложил и вижте дали съвпада, за да не си губи времето излишно. От мен това са сега ...

Ето линка за директно сваляне => тук

П.П. И смятам се досещате ...ако книжката е тази, пия бира ... Big Grin
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#14
Здравейте,
Тази книжка съм я свалял преди време. Според директорията в която съм я записал и последни спомени би трябвало да е за XC 70 и/или XC 90, но не съм на 100% сигурен. За да е по-удобно съм архивирал всичките снимки в един файл, който се намира в моя директория на data.bg . В него са 240 картинки за всяка страница от книжката. Понеже виждам, че и колегата има намерение да прави тази процедура, погледнете това което аз съм сложил и вижте дали съвпада, за да не си губи времето излишно. От мен това са сега ...

Ето линка за директно сваляне => тук

П.П. И смятам се досещате ...ако книжката е тази, пия бира ... Big Grin
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#15
Дааа прав си за ХС70 е и няма почти нищо общо с ХС90 но ти благодаря за отзивчивоста.
Reply

#16
Дааа прав си за ХС70 е и няма почти нищо общо с ХС90 но ти благодаря за отзивчивоста.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)