The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВСКИ ПАНАИР-04 октомври

#31
Big Grin Скъпи Мевдо, както и всички, които ще дойдете на ПАНАИРНАТА ни среща!Тя е в11ч пред входа на ПАНАИРА!Съветвам Ви да паркирате където намерите за добре, да се предвижвате пеш , а тизи, които предпочитат таксита, на всяка цена да гледат ТАРИФАТА, на която Ви возят!
След обиколката из панаира ще се съберем някъде, още обаче нямаме запазено место...дерзайте ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#32
Big Grin Скъпи Мевдо, както и всички, които ще дойдете на ПАНАИРНАТА ни среща!Тя е в11ч пред входа на ПАНАИРА!Съветвам Ви да паркирате където намерите за добре, да се предвижвате пеш , а тизи, които предпочитат таксита, на всяка цена да гледат ТАРИФАТА, на която Ви возят!
След обиколката из панаира ще се съберем някъде, още обаче нямаме запазено место...дерзайте ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#33
След "почетната" обиколка на панаира и най-вече ВОЛВО-щанда, след като се нагледаме на новото ХС60 и още куп други неща, ще ни очаква ресторант "КАМЕНГРАД", където имаме вече запазена маса за 14ч. Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#34
След "почетната" обиколка на панаира и най-вече ВОЛВО-щанда, след като се нагледаме на новото ХС60 и още куп други неща, ще ни очаква ресторант "КАМЕНГРАД", където имаме вече запазена маса за 14ч. Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#35
С най-глямо съжаление ,ще пропусна.Оказа се ,че имам резервирано място в къщи пред телевизора. Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#36
С най-глямо съжаление ,ще пропусна.Оказа се ,че имам резервирано място в къщи пред телевизора. Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#37
Кангалов Wrote:С най-глямо съжаление ,ще пропусна.Оказа се ,че имам резервирано място в къщи пред телевизора. Big Grin Big Grin Big Grin

Нищо де, ще гледаш снимки Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#38
Кангалов Wrote:С най-глямо съжаление ,ще пропусна.Оказа се ,че имам резервирано място в къщи пред телевизора. Big Grin Big Grin Big Grin

Нищо де, ще гледаш снимки Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#39
И аз поработих миналите събота и неделя,
за да си освободя време да дойда..
Дано котка/котарак... не ми мине път Smile))
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#40
И аз поработих миналите събота и неделя,
за да си освободя време да дойда..
Дано котка/котарак... не ми мине път Smile))
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)