The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Русе 26-ти октомври 2008 г 12:00 ч на МЕТРО

#11
batyanko Wrote:иска ми се да не е на метро
Тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...a&start=30
Ви попитах преди 4 дена. След като нямаше мнение, приемам за ДА идеята. Не искаше да чакам 40 дена, нали Smile
Точно раздела Важни теми, в който модераторите бяха така добри да ни отделят почетно място е мястото да кажете кой, къде, кога и как иска да проведем срещата. 4 дена мълчание ми стигна, а и останалите са навити за там и тогава.
И се надявам този път да дойдеш, защото ти си човека, който жегна тръпката за нас в русенската секция, а не дойде на нито една от срещите. Ела да видим кой е виновника, че да се започне всичко това при нас. :wink:
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#12
batyanko Wrote:иска ми се да не е на метро
Тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...a&start=30
Ви попитах преди 4 дена. След като нямаше мнение, приемам за ДА идеята. Не искаше да чакам 40 дена, нали Smile
Точно раздела Важни теми, в който модераторите бяха така добри да ни отделят почетно място е мястото да кажете кой, къде, кога и как иска да проведем срещата. 4 дена мълчание ми стигна, а и останалите са навити за там и тогава.
И се надявам този път да дойдеш, защото ти си човека, който жегна тръпката за нас в русенската секция, а не дойде на нито една от срещите. Ела да видим кой е виновника, че да се започне всичко това при нас. :wink:
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#13
добре, на метро на метро. в калабалъка, никой няма да забележи че съм с катафалката.
просто си представях да протече по- различно.
няма ли да поседнем после някъде, така на паркинга на метро ми се струва малко тъпо, по-добре да е на полигона ако ще е така.
Reply

#14
добре, на метро на метро. в калабалъка, никой няма да забележи че съм с катафалката.
просто си представях да протече по- различно.
няма ли да поседнем после някъде, така на паркинга на метро ми се струва малко тъпо, по-добре да е на полигона ако ще е така.
Reply

#15
Ми там е само сборния пункт, после в колона по Volvo и на някъде. Предния път доста интересно бяхме паркирали под формата на дъга.
Reply

#16
Ми там е само сборния пункт, после в колона по Volvo и на някъде. Предния път доста интересно бяхме паркирали под формата на дъга.
Reply

#17
колеги, и аз ще се включа, този път съм в града и ще ви изненадам с една 4етириколка, която си закупих скоро, така че ще е добре след сбора да отидем да разпуснем извън града Smile
поздрави на тони за постоянството по организацията на срещите
Reply

#18
колеги, и аз ще се включа, този път съм в града и ще ви изненадам с една 4етириколка, която си закупих скоро, така че ще е добре след сбора да отидем да разпуснем извън града Smile
поздрави на тони за постоянството по организацията на срещите


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#19
Сигурно и аз ще дойда. Всеки път се събираме все повече клубари и това е много полезно.
VOLVO V70, 2.5tdi, 1997, bordo, Ruse
Reply

#20
Сигурно и аз ще дойда. Всеки път се събираме все повече клубари и това е много полезно.
VOLVO V70, 2.5tdi, 1997, bordo, Ruse
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)