The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo 850 2.0l 20v на ЧАСТИ

#31
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.
Reply

#32
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.
Reply

#33
sasho_bg3 Wrote:Успя ли да се пребориш с моя маншон?
Здрасти Сашо не съм те забравил, ама не съм ходил до Благоевград иначе щях да го сваля тогава не успях.
Reply

#34
sasho_bg3 Wrote:Успя ли да се пребориш с моя маншон?
Здрасти Сашо не съм те забравил, ама не съм ходил до Благоевград иначе щях да го сваля тогава не успях.
Reply

#35
Въздуховода който е от при радиатора до кутията на въздушния филтър?
Reply

#36
Въздуховода който е от при радиатора до кутията на въздушния филтър?
Reply

#37
dobyone Wrote:
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.

Лошо. И последно да питам, левия праг здрав ли е и колко му искаш.
Reply

#38
dobyone Wrote:
stylius Wrote:Рамената на чистачките за предното стъкло в какво състояние са и отлепяха ли се от стъклото (преди да го продадеш). И колко пари ще искаш за тях? Също така ме интересува и мотора на задно ляво стъкло (ако е с ел. стъкла, де).

За ремената незнам дали ще станат защото са наобратно (десен волан) за твоята кола иначе видями се да не се отлепят като ги ползвах докато я карах. Не е с ел пакет отзад.

Лошо. И последно да питам, левия праг здрав ли е и колко му искаш.
Reply

#39
колега интересуват ме каретата кажи ми цена
Reply

#40
колега интересуват ме каретата кажи ми цена
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)