The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масло за T6

#21
ОК няма за сега да го сменям маслото на автоматика, но дали да сменям агренажния ремък. Купих си Continental ремък от Швеция и сега ще го сменям в България. Там наистина е много скъпо като труд. Няма смисъл, знам че са по-добри, но и взимат много за труд много!
Частите са същите като цени, но труда е скъп.
Reply

#22
ОК няма за сега да го сменям маслото на автоматика, но дали да сменям агренажния ремък. Купих си Continental ремък от Швеция и сега ще го сменям в България. Там наистина е много скъпо като труд. Няма смисъл, знам че са по-добри, но и взимат много за труд много!
Частите са същите като цени, но труда е скъп.
Reply

#23
Аз мойто го обслужих в ГЕРМАНИЯ пълна инспекция му правих на 80 000 км всичко проверяват смениха ми масла нахладки предни, смяна масло,всички филтри,некакъв филтър в гърнето,словиха ми най новия софтуер на автоматика,предницата беха прегледали земаха ми 1200 евро - 19% ддс си тегля към 970 евро в бг ще ми е по скъпо Аз моя го вкарах на фирма бензина ми излиза 1,52 Далавера си е
Reply

#24
Аз мойто го обслужих в ГЕРМАНИЯ пълна инспекция му правих на 80 000 км всичко проверяват смениха ми масла нахладки предни, смяна масло,всички филтри,некакъв филтър в гърнето,словиха ми най новия софтуер на автоматика,предницата беха прегледали земаха ми 1200 евро - 19% ддс си тегля към 970 евро в бг ще ми е по скъпо Аз моя го вкарах на фирма бензина ми излиза 1,52 Далавера си е
Reply

#25
Marioneti на колко км ти е ВОЛВОТО та ремък ще му сменяваш
Reply

#26
Marioneti на колко км ти е ВОЛВОТО та ремък ще му сменяваш
Reply

#27
на 131 000 км или към 80 000 мили някаде но мисля че му е време незнам ?
Reply

#28
на 131 000 км или към 80 000 мили някаде но мисля че му е време незнам ?
Reply

#29
От един руски сайт за обслужване на Волво има инфо че всички ремъци вкл. и този на газоразпределителния механизъм се сменят на 120 000 км. Моят го смених 138 000 км.
Reply

#30
От един руски сайт за обслужване на Волво има инфо че всички ремъци вкл. и този на газоразпределителния механизъм се сменят на 120 000 км. Моят го смених 138 000 км.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)