The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Коледно парти в ПЛОВДИВ-21.12.2008 неделя

#21
Ако доведете Снежанка ще дойда да я видя 8)
Reply

#22
Ако доведете Снежанка ще дойда да я видя 8)
Reply

#23
Ако не ми мине котка път - и аз трябва вече да дойда!
Reply

#24
Ако не ми мине котка път - и аз трябва вече да дойда!
Reply

#25
Tony Wolf Wrote:Ако не ми мине котка път - и аз трябва вече да дойда!

Съвсем отскоро голям черен котарак ми минава пътя всеки ден,
просто си е харесал двора на офиса ни и изобщо не се притеснява
от поверието за черна котка...Ние също свикнахме,така,че
ЧАКАЙТЕ И МЕН...
Reply

#26
Tony Wolf Wrote:Ако не ми мине котка път - и аз трябва вече да дойда!

Съвсем отскоро голям черен котарак ми минава пътя всеки ден,
просто си е харесал двора на офиса ни и изобщо не се притеснява
от поверието за черна котка...Ние също свикнахме,така,че
ЧАКАЙТЕ И МЕН...
Reply

#27
Моля ви колеги нека раздвижим идеята за коледно парти и надявам се Веско да ни осветли по въпроса с неговото хрумване от страна на избрано място
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#28
Моля ви колеги нека раздвижим идеята за коледно парти и надявам се Веско да ни осветли по въпроса с неговото хрумване от страна на избрано място
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#29
kingvolvo Wrote:Моля ви колеги нека раздвижим идеята за коледно парти и надявам се Веско да ни осветли по въпроса с неговото хрумване от страна на избрано място



Ето го "осветляването":
Волварки и волвари, вече имаме капарирана резервация за ресторант "Каменград"
за след 12ч на 21ви декември неделя!Има почти три седмици до тогава, но нека тези, които имат желание и възможност да присъстват на последната за годината волво-среща на клон Пловдив- да ЗАПОВЯДАТ Big Grin
Обявявам час на събиране от 11:30 на паркинга до ресторанта. Часът е по-ранен от обикновено, за да може евентуални гости от други градове да идват и се прибират по светло :wink: Няма да върнем закъснели - все пак ще сме на маса :occasion5:
Моля да заявите възможностите си за присъствие, защото съм поел ангажимент до 10-11дек да дам ориентировъчна бройка за местата в ресторанта.Благодаря Ви Confusedanta:
Reply

#30
kingvolvo Wrote:Моля ви колеги нека раздвижим идеята за коледно парти и надявам се Веско да ни осветли по въпроса с неговото хрумване от страна на избрано място



Ето го "осветляването":
Волварки и волвари, вече имаме капарирана резервация за ресторант "Каменград"
за след 12ч на 21ви декември неделя!Има почти три седмици до тогава, но нека тези, които имат желание и възможност да присъстват на последната за годината волво-среща на клон Пловдив- да ЗАПОВЯДАТ Big Grin
Обявявам час на събиране от 11:30 на паркинга до ресторанта. Часът е по-ранен от обикновено, за да може евентуални гости от други градове да идват и се прибират по светло :wink: Няма да върнем закъснели - все пак ще сме на маса :occasion5:
Моля да заявите възможностите си за присъствие, защото съм поел ангажимент до 10-11дек да дам ориентировъчна бройка за местата в ресторанта.Благодаря Ви Confusedanta:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)