The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
И МЕН ВЕЧЕ МЕ СЕВТОСАХА

#1
ей мно некадарни шофьори се навъдиха...като видят някое Волво и се надпреварват да го целят (блъскат) прилагам и снимков материал по [Image: img11744pn.jpg]
.....ама добре че имам автокаско и майстора се оказа доста добър и вече няма и следа от удареното Big Grin

Пп предлагам на следващата среща на клуба да направим курбан и да си понамажем Волвата с кръв от агнето против уроки Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#2
ей мно некадарни шофьори се навъдиха...като видят някое Волво и се надпреварват да го целят (блъскат) прилагам и снимков материал по [Image: img11744pn.jpg]
.....ама добре че имам автокаско и майстора се оказа доста добър и вече няма и следа от удареното Big Grin

Пп предлагам на следващата среща на клуба да направим курбан и да си понамажем Волвата с кръв от агнето против уроки Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#3
Еми "честито" както се казва.
Не му мисли много за козметиката. Аз най се радвах, ама много много като си карах старата 340, поочукана оттук оттам и почти никой не смееше да ми вземем предимството, като се заядеше някой и земе че се облегне на клаксона беше достатъчно да включа на задна Smile . Повече от 5 пъти съм го намирал отключено без да барат нищо.
По новите си искат каското и леките недоразумения като това са почти неизбежни...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#4
Еми "честито" както се казва.
Не му мисли много за козметиката. Аз най се радвах, ама много много като си карах старата 340, поочукана оттук оттам и почти никой не смееше да ми вземем предимството, като се заядеше някой и земе че се облегне на клаксона беше достатъчно да включа на задна Smile . Повече от 5 пъти съм го намирал отключено без да барат нищо.
По новите си искат каското и леките недоразумения като това са почти неизбежни...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#5
абе да няма наистина някаква акция Confusedhock: мен също вчера са ме ударили паркинга пред интерпрет (десен стоп), добре, 4е агента мие читав та ще прекарам още няколко "щети" ;-)
Volvo V40, 2000, 1.8, 16V
Reply

#6
абе да няма наистина някаква акция Confusedhock: мен също вчера са ме ударили паркинга пред интерпрет (десен стоп), добре, 4е агента мие читав та ще прекарам още няколко "щети" ;-)
Volvo V40, 2000, 1.8, 16V
Reply

#7
stosisi
съжалявам братче ама с нашите коли е кофти - трябва си каско отвсякъде ина че излиза дебело - не че каското е тънко.

а и проблема е повече в загубата на време и разправиите с кат , застраховател и т.н.

ПП stosisi
нали знаеш че ми излизат киселини в стомаха от подобни снимки - добре че джантите ти са по-различни че иначе щях да тичам до долу да си проверявам колата
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#8
stosisi
съжалявам братче ама с нашите коли е кофти - трябва си каско отвсякъде ина че излиза дебело - не че каското е тънко.

а и проблема е повече в загубата на време и разправиите с кат , застраховател и т.н.

ПП stosisi
нали знаеш че ми излизат киселини в стомаха от подобни снимки - добре че джантите ти са по-различни че иначе щях да тичам до долу да си проверявам колата
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)