The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Качествен чиптунинг директно от Германия отстъпка за форума

#61
bell Wrote:
Persizi Wrote:
arukard Wrote:Колеги, аз искам да попитам това ли е максимума за този двигател ?

Поради стечение на обстоятелствата аз си направих чипа на друго място заради което още съжалявам.
защо не споделиш къде и как чипоса, и най вече защо съжаляваш?!
Направих го при Лъчо от BMW форума. Нещата не станаха от първия път, първоначално като направиха първия чип колата гореше ужасно много. След това това преправяха още няколко пъти докато нещата станат. Сега е горе долу добре няма турбо дупка, върви добре от много ниски оборти, разхода е добър, но последно като я пробвах по магстралата не можа да вдигне повече от 170км/ч и много пушеше. Да се надяваме, че това последното е било от кофти нафта. Както и да е, мисълта ми е, че на друго място вероятно нещата щяха да станат от първия път без загуба на време и нерви. При Богомил не съм ходил, но той сега поне има дино и всичко може да се види черно на бяло.
mitko-v40 Wrote:Привет,обмислям да сложа и аз чип на V40 115k.Заслужава ли си от гледна точка-по нисък разход на гориво?
Както са ти казали, разхода пада ако се кара много леко. Моята при скорост 80-90км/ч ми даде 4.2/100. Но при всички положение мнението ми е, че си заслужава чип.
S80 2.0 D3
Reply

#62
5.6-5.7 е смесения разход досега оказа се,че дебитомера е заминал и се наложи смяна.всичко това се изясни след 7,8 диагностики каде ли не от МОТО ПФОЕ и др. ........накрая в БОШ сервиз на околовръсното се получиха нещата.
V40 1.9д 115 2001г
Reply

#63
Ето графика на моето Волво V40 1.9DI 95к.с. от диното на Brezel.
Чипа както споменах го прави Лъчо от BMW форума. Кривата на графиката е доста радваща, стига нещата да бяха станали от първия път всичко щеше да е на 6 Smile .


Attached Files Thumbnail(s)
   
S80 2.0 D3
Reply

#64
Супер интересна и полезна тема....това ми е първата прочетена защото съм нов тук...
Здравейте и поклон.
Не е важно да губиш красиво , важно е да биеш грозно!
Reply

#65
За София кафе може да се постави и колко пари е. 1.9 т4
Reply

#66
Последният пост на Брезел е от 11 ноември, 2010г, ако не съм сбъркал нещо. Историята ми напомня за вече заключената тема с въпроси и отговори на Мото Пфое. Big Grin
Обявените цени и параметри на Адлер предизвикаха у мен интерес, но.....
Вероятно инж. Богомилов е затрупан с работа, защото не успях да се вредя с час при него. Отначало ме отложи с една седмица, което е нормално, после му се обадих в уреченото време, отново беше зает, отложихме разговора за вечерта и после спря да ме отразява. Е, не съм звънил седмици наред, но не можеш да принудиш някого да работи за теб.
Така останах с чип на Авто 7, който е с по-скромни характеристики.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)