The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избор на кола

#21
И аз на 8000км го сменям.
Забелязвам че при различните марки масло, като стане време за смяна, двигатела ми посва да се държи по лошо - тоест пада му мощността или почва странно да се държи двигатела ми.
Имал съм такива изпълнения на 6500 на Арал - започват промените.
На Шел - 7200км - почват промените на поведението на дв.
На ОеМВи 7800км - промяна има дв.
Абе каквото и дв. масло 15ве40 да сложа - след 7500км си показват магариите.
А от наливните след 100км - се получава това поведение
- НИКОГА НАЛИВНО
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#22
И аз на 8000км го сменям.
Забелязвам че при различните марки масло, като стане време за смяна, двигатела ми посва да се държи по лошо - тоест пада му мощността или почва странно да се държи двигатела ми.
Имал съм такива изпълнения на 6500 на Арал - започват промените.
На Шел - 7200км - почват промените на поведението на дв.
На ОеМВи 7800км - промяна има дв.
Абе каквото и дв. масло 15ве40 да сложа - след 7500км си показват магариите.
А от наливните след 100км - се получава това поведение
- НИКОГА НАЛИВНО
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#23
Пфу че аз тия дни щях да ходя да сменям, има една оферта 33 Евро за смяната заедно с маслото ама кой знае какво ще ми сложат и се чудех дали да неси го купя аз? Дано не е такова наливно, а иначе утре ще погледна какво точно са ми сложили.
Reply

#24
Пфу че аз тия дни щях да ходя да сменям, има една оферта 33 Евро за смяната заедно с маслото ама кой знае какво ще ми сложат и се чудех дали да неси го купя аз? Дано не е такова наливно, а иначе утре ще погледна какво точно са ми сложили.
Reply

#25
ПИ3,АЗ СИ КУПИХ V40 ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА ДИЗЕЛ РАЗБИРА СЕ И ЗАСЕГА СЪМ ДОВОЛЕН.НЕ ВЪРВИ МНОГО ЗА 90 КОНЯ,НО ПЪК ГОРИ ОКОЛО 6 ИЗВЪНГРАДСКО С КЛИМАТА И АКО ГО НАСТЪПВАМ ,ОТИВА ДО 7,5,АМА ЯКА ГОНКА.ПОВЕ4Е ОТ 180 НЕ 6ТЕ.МОЖЕ БИ ТРЯБВА МАЛКО ДА СЕ БУТНЕ ПОМПАТА,АМА ПО ПРИНЦИП НЕ ГО ЮРКАМ МНОГО.ВСЕ ПАК ДИЗЕЛ Е.
ДА ТИ КАЖА ЦЕНИТЕ НА ЧАСТИТЕ С МАРКА "ВОЛВО"СА МНОГО СКЪПИ,НО ЗАТОВА ПУК СУМА ТИ И РАБОТИ СТАВАТ ОТ РЕНО(ЗА ДАТ4ИЦИ,РОЛКИ ГОВОРЯ ДЕ).ОКА4ВАНЕТО СИ Е НА ВОЛВО И ТАМ ИГРАЯТ ДРУГИ ЦЕНИ. ТО НЯМА И ЕВТИНИ ЧАСТИ И ЗА ДРУГИТЕ МАРКИ ДЕ
Reply

#26
ПИ3,АЗ СИ КУПИХ V40 ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА ДИЗЕЛ РАЗБИРА СЕ И ЗАСЕГА СЪМ ДОВОЛЕН.НЕ ВЪРВИ МНОГО ЗА 90 КОНЯ,НО ПЪК ГОРИ ОКОЛО 6 ИЗВЪНГРАДСКО С КЛИМАТА И АКО ГО НАСТЪПВАМ ,ОТИВА ДО 7,5,АМА ЯКА ГОНКА.ПОВЕ4Е ОТ 180 НЕ 6ТЕ.МОЖЕ БИ ТРЯБВА МАЛКО ДА СЕ БУТНЕ ПОМПАТА,АМА ПО ПРИНЦИП НЕ ГО ЮРКАМ МНОГО.ВСЕ ПАК ДИЗЕЛ Е.
ДА ТИ КАЖА ЦЕНИТЕ НА ЧАСТИТЕ С МАРКА "ВОЛВО"СА МНОГО СКЪПИ,НО ЗАТОВА ПУК СУМА ТИ И РАБОТИ СТАВАТ ОТ РЕНО(ЗА ДАТ4ИЦИ,РОЛКИ ГОВОРЯ ДЕ).ОКА4ВАНЕТО СИ Е НА ВОЛВО И ТАМ ИГРАЯТ ДРУГИ ЦЕНИ. ТО НЯМА И ЕВТИНИ ЧАСТИ И ЗА ДРУГИТЕ МАРКИ ДЕ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)