The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Анкета-срок 15 МАРТ 2009!!
You do not have permission to vote in this poll.
Предложение Kangalov
82.14%
23 82.14%
Предложение Cavalera
10.71%
3 10.71%
Друго (ако има)
7.14%
2 7.14%
Total 28 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трета Национална среща - 02-03 май 2009

#71
По тоя повод и аз малко СПАМ, значи тука където работя имаме също вътрешен форум на служителите. Темите в него са предимно оплаквания. Като ако нещо се подобри и промени вследствие на тях, веднага се появява ново оплакване защо едва ли не се е подобрило. Та там реплика гласеше:
"на ВАС ХОРА никога и никой няма да съумее да ви угоди. Това го доказва и този злополучен форум, където човек може само да прочете оплаквания, мрънкания и недоволства. Каквото и да се направи за ВАС все сте недоволни.."
Това ни е психологията масово Smile ПОздравявам всички, които мислят като Зеления, и в тоя слънчев ден да си подарим повече усмивки Smile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#72
Ако може и ние да си дадем и ние заявката:
Апартамент с 1 спалня за двама възрастни и едно хлапе на година и половина Smile от 72.00 лв за една нощувка на 02.05
Две вечери за 02.05 и две закуски за 03.05

#73
Може да е спам, НО!
Който иска да ходи. Но да бия 1000км. направо е убийствено.
Мисля че и за други е така.
Трябваше да е на по достъпно място и удобно за всички.
За цените да не коментирам.
Трябваше да се погледне бройката хора по градове и от там да се определи къде да е.

п.п. на лично за коментари.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#74
Efri 740 Wrote:Може да е спам, НО!
Който иска да ходи. Но да бия 1000км. направо е убийствено.
Мисля че и за други е така.
Трябваше да е на по достъпно място и удобно за всички.
За цените да не коментирам.
Трябваше да се погледне бройката хора по градове и от там да се определи къде да е.

п.п. на лично за коментари.

Тук е мястото за коментари и мнения!!!!!! Никой, никого насила не кара да ходи.Всичко е въпрос на желание.
Ама, че все ще има недоволни е ясно отдавна. На някой може пък да му е омръзнало все в казанлъшко да се правят срещите. Догодина живот и здраве можем да го направим някъде по-близо до София, но това ще се реши от всички, затова е и анкетата. Нищо лично.

#75
Мерси.
Добре те разбрах, дано и с другите да е така.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#76
Проста нямам думи за изказването на г-н Ефри "От София по-далеко нема" е лятото ще ходим до морето ама за някаква среща хъ що пъ да бия път а за цените кво 72лв делено на 4 човека кое му е скъпото че немога да смятам.Дано направите национална на Витоша че да ви е близо и ефтино може и да неползвате хотел ейго къдее.Най добре е тези които са недоволни да организират нещо подобно със диджей и апартаменти където и да е пък ние ще дойдем с удоволствие.Нищо лично всичко е въпрос на желание не на пари. Sad

#77
Efri 740 Wrote:Може да е спам, НО!
Който иска да ходи. Но да бия 1000км. направо е убийствено.
Мисля че и за други е така.
Трябваше да е на по достъпно място и удобно за всички.
За цените да не коментирам.
Трябваше да се погледне бройката хора по градове и от там да се определи къде да е.

п.п. на лично за коментари.

Достъпни и удобни са ежемесечните сбирки по градовете!
Националната е за всички,които имат Желание и Възможности
да присъстват! Затова е Една за годината,за да направим
повече усилия и да се съберем повече хора!
За автомобилен клуб,какъвто сме 1000 км са малка част
от километрите,които навъртаме!
И последно -тук се записваме,коментариите приключиха.
Поне така си мисля аз...

#78
Много моля да се успокоят духовете,има все пак Анкета ,Гласувайте.
Да не стане като на местните избори и изборите за държавна администрация.Там се случва следното : "Аз не съм гласувал,но и тези не ми харесват.Дайте гласа си и така да има единство."

Нека да се изчака гласуването,за което със сигурност не съм подкупил никой.
А на който не му харесва,ще го помоля да се заеме със организацията на въпросното мероприятие.Да Раднев чудесно се справи ,но беше оплют и пак имаше мрънкащи.Дори и мен да ме оплюете не ми пука(действайте).

Така както е тръгнало скоро и общо събрание няма да може да се направи(СПОРЕД ЛОГИКАТА НА ЕФРИ,да бия път от 1000 километра,за едно общо събрание и после пак същото).Други пък велики фенове на марката и невероятни приятели бият път по 3000 км.,за да ни видят

Каквото и да се случи,ще обикалям страната ,за да се срещам с невероятните хора в този клуб..

Една мисъл на Едмънд Бърк :
За да победиме злото е необходимо само едно- добрите хора да не правим нищо ...




Хайде,че се отплеснах и вече си плача за BAN.

#79
Я по-спокойно .....

Ефри , ти досега на срещите в Казанлък не си идвал.
Щом там не си идвал по логика може би е ясно , че на Обзор няма да дойдеш също , щото е два пъти по-далече.
Що ти трябваше да го заявяваш в национален ефир и да разбунваш духовете.
Дотука с личните съобщения....

Кангалов, още никой не е бил 3000 км САМО за да ни види...
Стига си писал така цветно и огромно, не си вчерашен , ясно е че има винаги хора дето не са на твоето мнение.
За какъв бан говориш,то това да не е мода нещо,а?

Темата, моля да не се развива по начин различен от градивния ,а за изясняване на желаещите по двете оферти и толкова, в противен случай лично ще трия мнения , колкото това да не се харесва на някои.Разбрахте ме нали!

Защото това , което се прави от Кангалов, Кавалера и това което е правил Раднев просто трябва да се уважава!

Мевдо - изпълнен със злокобна решимост..... :twisted:

#80
mevdo Wrote:
Темата, моля да не се развива по начин различен от градивния ,а за изясняване на желаещите по двете оферти и толкова, в противен случай лично ще трия мнения , колкото това да не се харесва на някои.Разбрахте ме нали!

Защото това , което се прави от Кангалов, Кавалера и това което е правил Раднев просто трябва да се уважава!

Мевдо - изпълнен със злокобна решимост..... :twisted:

Айде още филосовски спам. Живота не се върти около нас, а ние трябва да направим така, че НИЕ да се въртим около него. По-горе писах по въпроса за недоволните и вечно мрънкащите. И на мене много неща не ми харесват, искам почивка на Бахамите срещу 5 лв, ама няма да стане. Колкото до личните съобщения, като трябва да е на лични, защо се разводнява темата? Подкрепям Мевдо напълно.

mevdo Wrote:Мевдо - изпълнен със злокобна решимост..... :twisted:
Абсолютно и аз :evil:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)