The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия

Справих се, вече имам AUX, свързан към касетофона на HU-603. Намерих го малко по случайност и с повече късмет, но успях. Сега остава само да намеря касета която да пожертвам (трябва да и махна лентата за да намаля до минимум шума от главата). Ако някой друг иска да направи същото - немрих много по-лесни за запояване точки: С бяло съм отбелязал левия сигнал (предната част на 3.5mm порт), със синьо десния канал (средната част на 3.5мм-вия порт), и със жълто е заземяването (най-задната част на порта).
   
А ето и след запояването:
   
Снимките не са отлични, но вярвам че все пак се вижда какво се е получило.
Всичко излезе един кабел, едно загубено болче и една строшена щипка - последните са си моя вина Wink
Открих и причинителя на странен шум като вляза в колата (жужене) и то без да съм запалил или дал на контакт още - оказа се малко вентилаторче точно зад 2-та прореза в конзолата за климатроника (все си мислех, че това е за микрофон). След почистване и смазване пак се чуваше леко, но сякаш само реши да не върти повече доста по-бързо.
Reply

Здравейте, колега,

Не мога да видя много добре на снимката, но ми се струва, че изолацията на белия кабел е доста свита и жилата са опасно близо до пътечката на платката,а и до пиновете вляво и вдясно на него. При вибрации има опасност да се допре до тях. Не знам какво има там, но може би е добре да помислиш, как да го изолираш.

Поздрави,

Ангел.
Reply

Въпрос към колегите които се занимаваха с емулаторите - разбихте ли кода за voice guide канала и вашите емулатори изкарват ли име на песента, диска, или някакъв друг текст на дисплея на радиото?
Reply

nenko_varna Wrote:Въпрос към колегите които се занимаваха с емулаторите - разбихте ли кода за voice guide канала и вашите емулатори изкарват ли име на песента, диска, или някакъв друг текст на дисплея на радиото?

Аз не съм се и занимавал.
Reply

Имам питане за хс90 2003 може ли да се направи този ъпдейт ?
Reply

Манимови Wrote:Имам питане за хс90 2003 може ли да се направи този ъпдейт ?


Трудно и скъпо. XC90 е първото Volvo, на което всичко по мултимедията му върви по оптика. GROM май имат решение.
Reply

Колеги, имаме ли решение за AUX на ХС 90 от 2006 година Premium sound с вграден 6 дисков чейнджър, който поради механичен проблем не работи.
Ще се радвам на отговори и съвети.
Reply

Аз също имам вграден чейнджър на моето hu-850,но си сложих Gromaudio и съм безкрайно щастлив.Препоръчвам го на всеки.
Reply

Колега аз имам същия проблем и за сега само GROMAUDIO имат решение за XC90 и е около 250$ http://www.youtube.com/watch?v=dMzmW6Wscak

angelshterev Wrote:Колеги, имаме ли решение за AUX на ХС 90 от 2006 година Premium sound с вграден 6 дисков чейнджър, който поради механичен проблем не работи.
Ще се радвам на отговори и съвети.
[Image: ab283212.gif]

Volvo For Life - Keep Walking
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)