The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия

#31
Финализираха ли се опитите?? Искам и аз да се включа
Reply

#32
Най късно до средата на март ще пусна едни платки (само за HU-xxx серията), чрез които ще може да се отпушва входа за чейнжъра и ще може да се подава сигнал от външен източник, телефон, навигация, mp3 плеър и т.н.

А по сложния вариант съм го докарал до тук:
   

На тоя дисплей ще се изписват песните които ще възпроизвежда устройството. Ще има USB за свързване на някаква флаш памет (вече има доста големи 16-32гб) на която от компа в къщи да се прехвърлят песните. Ще се управлява от бутоните на радиото.
А кога ще го довърша хич незнам. Big Grin Напоследък доста трудно намирам време да поработя върху този проект. :roll:
Reply

#33
Колега Вие сте Гений.Направо Ви се възхищавам.Бъдете Живи ,Здрави и нека в БГ да има повече хора като Вас.
Reply

#34
perfekt Wrote:Колега Вие сте Гений.Направо Ви се възхищавам.Бъдете Живи ,Здрави и нека в БГ да има повече хора като Вас.
Здравейте!
Има работещ модул за AUX за НU.. серията на Волво ,към края на Февруару ще има и пълен заместител на оригиналния чейнджър за НU.. серията с управление на флаш памет и АЙПОД/АЙФОН.За всички SС.. модели радиоапарати има заместител на чейндажара с управление на флаш памет СДкарта и AUX
Ако някой иа интерес тел.0898516864 Кирил!
Reply

#35
batence Wrote:Здравейте!
Има работещ модул за AUX за НU.. серията на Волво ,към края на Февруару ще има и пълен заместител на оригиналния чейнджър за НU.. серията с управление на флаш памет и АЙПОД/АЙФОН.За всички SС.. модели радиоапарати има заместител на чейндажара с управление на флаш памет СДкарта и AUX
Ако някой иа интерес тел.0898516864 Кирил!

За AUX е лесно, по ми е интересно дали имате инфо за командата която "отпушва" voice guide chanel, да може да се прекара звука от навигацията оттам. :wink:
Reply

#36
Tisho Wrote:
batence Wrote:Здравейте!
Има работещ модул за AUX за НU.. серията на Волво ,към края на Февруару ще има и пълен заместител на оригиналния чейнджър за НU.. серията с управление на флаш памет и АЙПОД/АЙФОН.За всички SС.. модели радиоапарати има заместител на чейндажара с управление на флаш памет СДкарта и AUX
Ако някой иа интерес тел.0898516864 Кирил!

За AUX е лесно, по ми е интересно дали имате инфо за командата която "отпушва" voice guide chanel, да може да се прекара звука от навигацията оттам. :wink:
Колега незнам колко е лесно,виждам темата е на повече от една година пък още няма направен такъв модул за AUX!Занимавам се с внос ,проектиране и направа на адаптори които емулират чейнджър ,имам почти за всички коли, виш gromaudio-bg.com и bgcaraudio.com.Що се отнася до инфото за командата която "отпушва" voice guide chanel.обади ми се или пиши на лс. с повече подробности къква ти е идята!
Reply

#37
batence Wrote:Колега незнам колко е лесно,виждам темата е на повече от една година пък още няма направен такъв модул за AUX!Занимавам се с внос ,проектиране и направа на адаптори които емулират чейнджър ,имам почти за всички коли, виш gromaudio-bg.com и bgcaraudio.com.Що се отнася до инфото за командата която "отпушва" voice guide chanel.обади ми се или пиши на лс. с повече подробности къква ти е идята!

Колегата, с който започнахме да ги правим тези неща има готов работещ вариант за SC серията, от около половин година, че и повече. Защо не е направил и пуснал платки незнам, но там информация колкото искаш протокола е леко модифициран MBUS на Алпин (ако не се лъжа).

За HU серията нещата са много по различни. Там трябваше да подслушам целия протокол за комуникация, но понеже имам само на разположение CD ( да това CD което е в радиото работи на същия протокол и е закачено към линията на чейнжъра) а останалите устройства ги намирах с налучване, като държа да отбележа, че това не ми е основната работа, заради това като ми остане време поработвам върху този проект. В момента имам работещ прототип, с който се "отпушват" аудио входовете. Мога и да го демонстрирам. Smile

Утре ще звънна на телефона който сте оставили да поговорим на тази тема. :wink:
Reply

#38
Тъй де, че има работещ вариант за SC-серията, има, но проблема че да дава ядове с SC-9xx моделите - там производителя е друг. А и между ходенето на работа и на лекции/упражнения не остава много свободно време за такива занимания Sad
Reply

#39
има ли развитие по проекта или не още :roll:
Reply

#40
Здравейте
Нов съм в форума и искам да попитам нещо?
Имам S60 2003 с оригинална музика и отдавна търся възможност за AUX,ровил съм много и навсякъде но без успех
И така има ли някакъво решение на този проблем
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)