The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на 850??

#31
В техко продават шведски пружини за лоши пътища (усилени) и няма проблем никакъв комплекта по спомен беше около 200-250 лв за предни и задни
Reply

#32
Колеги назрява момента в който ще си купя 850 Big Grin .Вече имам парите и усилено се оглеждам :roll: ,но има малко спънки,че другата седмица заминавам за 1 месец командировка и няма да имам възможност да търся.
Имам един въпрос (може би малко тъп,но все пак Big Grin )
850 има фейслифт или фейслифт-а му е В70 и С70 ?? Защото аз не намирам разлики в по-новите и по-старите 850
Reply

#33
Справка -тук:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://avtomarket.ru/library/catalog/?model=651&class=1" onclick="window.open(this.href);return false;">http://avtomarket.ru/library/catalog/?model=651&class=1</a><!-- m -->
Reply

#34
BOCK GT1 Wrote:Справка -тук:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://avtomarket.ru/library/catalog/?model=651&class=1" onclick="window.open(this.href);return false;">http://avtomarket.ru/library/catalog/?model=651&class=1</a><!-- m -->
Колега то и минали път гледах гледах в тоя сайт и нещо неможах да разбера много много (незнам руски :oops: ).Пробвах с гугъл преводача,но пой така превежда,че още повече ме обърка Big Grin .Така което можах да забележа е че май има разлика във фаровете :roll:
Reply

#35
фейслифта е в най вече около фаровете, новите са по тесни, с лайсни отдолу и май структурата е друга, но не съм сигурен. бронята е по заоблена и гладка
Reply

#36
gadnia_metal Wrote:фейслифта е в най вече около фаровете, новите са по тесни, с лайсни отдолу и май структурата е друга, но не съм сигурен. бронята е по заоблена и гладка
Сега видях,че ласисните на бронята са по различни Big Grin .Значи ще се търси фейслифт Big Grin
Reply

#37
Сори за офтопика , ама навсякъде забравят двигателя В5204Т !? Защо така ? Той е само за европейските страни и масово го пропускат ? Странно .... :?
Reply

#38
Turbo850 Wrote:Сори за офтопика , ама навсякъде забравят двигателя В5204Т !? Защо така ? Той е само за европейските страни и масово го пропускат ? Странно .... :?
Колега,честоно казано разгледах доста Волва и не видях 850-ка с такъв.Явно са доста рядки :roll:
Reply

#39
Вероятно ДА !?    

"For the Italian market, the T-5R was based on the 2.0 litre 850 Turbo. The transmission was the standard AW/50-42 used in all U.S. 850's, the M56H being available in other countries."
Reply

#40
Колеги имам следното предложение (най-вероятно ще е тя).850 комби 96г. 2.0 20В 140к.с. с борд. компютър,ел.стъкла (4-ри на брой),ел.огледала,двузонов климатроник,халогени,чистачки на фаровете и лети джанти,щори на задните стъкла,да не забравя и детско столче (което се надявам да не ми потрябва скоро време Big Grin ).Проблемните неща на пръв поглед са жулнати брони (по ръбовете,както при почти всички които гледах),удаврен заден десен калник (не е много,хлътнал е малко),счупена жабка и липсваща щора на багажника.Звучи досто зле общо взето,но и цената и е много приемлива (2500лв),което още повече ме притеснява :roll: .Кажете си мнението и утре ще я водя на сервиз и ако двигатела и окачването покажат добри резултати мисля да я взимам.
Какво ще ме посъветвате да направя и какво да гледам най-много,защото най-много ме притеснява,че я дава толкова евтино (което ме навежда на мисълта,че има някакъв проблем с двигатела).Като я запалихме колата в първите минута-минута и половина и играеха уборотите (1000 -2000 оборота),но след това всичко се нормализира и работеше добре.На продавача думите бяха:"Тя няма бензин и сигорно е заради това",което малко ме съмнява,но ще видим утре (званях малко по късно и каза,че е сипал бензин и няма проблеми).Масло по двигатела имаше,но беше отгоре около капачката и около болтовете на капака на клапаните (предполагам,че са разляли маслко,като са и доливали или най-много гарнитура на клапаните).
Еми това е днескашни оглед на колата!Моля ви дайте си и вие мнението,пък утре ще видим и в сервиза какво ще кажат :roll:.
И най-вече посъветвайте ме какво да гледам по колата най-много :!:
П.П.1Ясно е че колата не в най-прекрасния си вид,но все пак и не е в най-лошия.Общо взето външния вид не ме притеснява, ще го оправим Big Grin .
П.П.2 Благодаря на отзовалите се колеги предварително Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)