The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продава се!

#11
Честито и от мен! Малко по малко започват да се увеличават привържениците на 940/960 в този форум. То сега е и най-подходящият момент, като се има предвид, че цените на тези модели в България са достигнали до ниво "2 за левче".

А на колегата mirkata1976, не знам какво да му кажа. Волво 940 попринцип е много трудно продаваем автомобил, а твоето е и с десен волан - тегава работа. Май трябва или да го продадеш на части и да чакаш няколко години, докато го разпродадеш цялото, или да си остане вечно твое. Моето е с ляв волан, но изобщо не си правя илюзии, че ще мога да го продам някой ден на нормална цена. Плановете ми са да го карам, докато се разпадне, което при този модел Волво може да продължи мноого дълго време.
There's someone in my head but it's not me...

#12
мерси эа хубавите думи дано тая 9-ка е добра колкото старата 7-ца и още по старата 2-ка (която вече я няма) със сигурност ще дойда на някоя от пловдивските сбирки а и вие можете да ми дойдете на гости в белово. имам приятели волвари тук един с 2-ка комби полар другия е с 2х760тди(едната му я дадох аэ) и третия е с 2х460 и аэ с 740 2.3и и9402.3и
ПС. 9-ката ми беше мечта от както съм се осаэнал като човек

#13
Продавам Волво 940 2.0 турбо 136 коня 1993г. колата е в добро състояние няма сериозни забележки проблем има в климатика (липса на фреон) Екстри:кожен салон, ел. огледала, ел. стъкла, ел. шофьорска седалка,подгряване на предните седалки и огледалата климатроник.Всичко платено до края на 2010г. Продавам я защото ми е много голяма и искам нещо по малко.Цената е 2000лв. тел. за връзка 0899 149 784 Ако някой иска снимки пишете ми на скайп fanatic68

#14
Bladeas Wrote:Продавам Волво 940 2.0 турбо 136 коня 1993г.

Колега....,пусни си обява в раздел "Продава",сложи няколко снимки.... :wink: ,и мога да ти пожелая успех в продажбата :lol: ,щото тази тема не е за това
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#15
Отделно, ако е 2.0 турбо е 155 коня. Волво няма двулитрово турбо с такава мощност.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!

#16
ipdown Wrote:Отделно, ако е 2.0 турбо е 155 коня. Волво няма двулитрово турбо с такава мощност.

така пише в талона не съм го писал аз Smile може пък да са объркали нещо :Д всичко се случва

#17
kire Wrote:
Bladeas Wrote:Продавам Волво 940 2.0 турбо 136 коня 1993г.

Колега....,пусни си обява в раздел "Продава",сложи няколко снимки.... :wink: ,и мога да ти пожелая успех в продажбата :lol: ,щото тази тема не е за това

за първи път пускам обява във форум извинявам се за темата ако съм я пуснал на грешното място

#18
Bladeas Wrote:
ipdown Wrote:Отделно, ако е 2.0 турбо е 155 коня. Волво няма двулитрово турбо с такава мощност.

така пише в талона не съм го писал аз Smile може пък да са объркали нещо :Д всичко се случва

Аха, ясно, так може Wink И аз по талон съм 110 коня
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!

#19
Bladeas Wrote:за първи път пускам обява във форум извинявам се за темата ако съм я пуснал на грешното място

Няма проблем,случва се :wink:
Заключвам темата,и поздрави на всички Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)