The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V40 ... опит за SQ

#1
Здравейте, колеги ето и моя опит за качествена музика....

[Image: dsc00570.th.jpg] [Image: dsc00571a.th.jpg] [Image: dsc00572y.th.jpg] [Image: dsc00576h.th.jpg] [Image: dsc00577f.th.jpg] [Image: dsc00579utl.th.jpg] [Image: dsc00586r.th.jpg] [Image: dsc00587.th.jpg] [Image: dsc00589.th.jpg] [Image: dsc00595a.th.jpg] [Image: dsc00583p.th.jpg] [Image: dsc00574b.th.jpg]

предна линия <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=35&prodid=516" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=35&prodid=516</a><!-- m -->
плеър <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.alpine-usa.com/US-en/products/product.php?model=CDA-9886" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.alpine-usa.com/US-en/product ... l=CDA-9886</a><!-- m -->
усилвател за предната линия <!-- m --><a class="postlink" href="http://ampguts.realmofexcursion.com/Kenwood_KAC-921/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ampguts.realmofexcursion.com/Kenwood_KAC-921/</a><!-- m -->
захранващ кабел 25мм2, 2 комплекта чинчове Аудисън Smile

предстои слагане на това <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.alpine-usa.com/US-en/products/product_acc.php?model=PXA-H100&tab=D" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.alpine-usa.com/US-en/product ... H100&tab=D</a><!-- m -->
суб който още не съм решил какъв ще е , и съответно стъпало за него Smile
Reply

#2
Много добре изглежда засега. Остава на срещата в неделя и да чуем истинския звук........ ще те чакам
Big Grin :wink: Big Grin ..... без да оставям бележки по колата ти Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#3
Аудио процесора какво прави ?
Reply

#4
Така нека се позамислим над системата ...
Да почнем от начало
Плеъра ОК Smile Добър избор
После предната линия..чувал съм ги не ме впечетлиха особенно ,но не казвам ,че не са добри
Въпрос на вкус.Иначе погледнато са качествени говорителчета....
Към монтажа...
Високите така ли ми се вижда или гледат малко надоло към таблото?
НЕ ми се увеличават снимките затова питам Smile
И мидовете-Предполагам са монтирани върхо оригиналната решетка или извадка от смолица?
Или нещо друго ...Като цяло ако може да разкажеш малко повече за монтажа ан мидовете...
И как са вратите?Дрънкат ли ?Изолирани ли са?

Иначе надявам се да го чуя някой път Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#5
такаа... ще разясня с удоволствие... Smile
а тъпите снимки незнам що така не се увеличават ... омотал съм нещо най вероятно Smile
предна линия.... както ти каза въпрос на вкус Smile , навремето кат ги земах се колебаем между Р6А и тоя фокал, чух фокала, чух р6-тиците... ми не ми харесаха и затва взех фокала Smile . Като цяло височките не ме кефят особено , но за сага ще е така Smile . Високите наистнина са леко надолу не те лъжат снимките , гредите не са правени от мен , но мога да кажа само малко за тях... напраен е ринг от пвц тръба за по лесно насочване и после с кит е заформено Smile и облечено с материя близка до тази на тавана(почти еднаква е).За мидовете е правено двобче от дърво облечено с черна кожа, кората е изрязана отдолу за да може да се напасне джоба върху нея. Самия джоб е захванат за кората. Между джоба и кората има дървен ринг, който е хванат за вратата, така с дълги видии се захваща джоба към ринга и вратата. Вратите не са демпвани все още, но и тове ще стане скоро време(тогава ще наснимам какво е положението вътре за по добра представа). Като цяло няма много вибрации и паразитни шумове(като за не демпвана врата е много добре).
А колкото до това да го чуеш.. може да го уредим Smile . Идват доста почивни дни и през някой от тях мога да отскоча до габрово Wink . Ако искаш мое ми оставиш един телефон на лс Wink да мога да ти звънна ако идвам Smile
ако има друго питай Smile
Reply

#6
Това с джоба за мидовете ми хареса както го обесняваш Smile .
Надявах се да е направено така и значи нещата са супер....
Р6а ами какво да кажем доскоро бях с р6 мидове хубави са ,но не са за двулентова система....Средата не им е най-добрата част а високите от Р6А хептен ги пропускам Smile Високи минимум УП1Ц ,но както и да е ...
Аз сега се чудя как да си направя мидовете обмислям варианти и видяното тук ми помогна Smile
А за евентуална среща е добра идея ,но може би при следните обстоятелства-
Да се разкарваш спецялно няма нужда .Мисля си гледах темата за сбирките то ми е ясно ,че събора ще го пропусна ,но на някоя сбирка по градовете може да се видим .И хем ще послушаме хем ще се запозная с колеги с Волвота Smile
Та и да имам време да подготвя и аз нещо за слушане Smile
Поздрави ...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#7
Днес монтирах усилвателя и се занимавах малко с изолациики... незнам какъв ще е ефекта обаче..
утре ще наснимам как с е е получило... Smile
Reply

#8
А така наснимай да видим ...Пред ме пък седи дилемата дали да не ползвам 13см мидове...
МОга да направя кората както ми се иска ,но изисква много средства и пари ,а в момента нямам и двете Smile
Ще чакам снимки да видя как е станал изолацийката Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#9
ех тва мойто утре... след 5 дена Big Grin
ето и обещаните снимки...
[Image: 516611e12e52a8aeb02f19e94da9b6a6_120x90.jpg] [Image: 5ad0172ba917ff58784f61c607e3ee17_120x90.jpg] [Image: 202902a6eb2ad9251344cdd86fe61d5e_120x90.jpg] [Image: d91bf9e7f893fb5600da11d952b43548_120x90.jpg] [Image: 42b57a4717a4ba29d77b584a5b35b0b9_120x90.jpg] [Image: 354656c40ed229013b9a377035048827_120x90.jpg] [Image: 26e278acbf3ed15875c0ecd3e2b9b866_120x90.jpg] [Image: 4c315c64e8b0d719fde3c6ac99536f56_120x90.jpg] [Image: 521aae6af25a001556ab93a42da5a971_120x90.jpg]

като цяло ми харесва как се получи, аз не мислех че ще има кой знае какъв ефект... но има главно от къс шумове от багажника... еми сега е по тихичко в купето Smile
сега само дано се оправи времето да си напрвя и вратите... Smile
п.п. извинявам се за качеството на снимките ама забравих да си зема фотоапарата и с телефона снимах
п.п.2 или съм тъп или мнооо тъп ама тея снимки пак не стават големи :evil: , затва ги качвам на едно архивче...


Attached Files
.rar   New Folder.rar (Size: 2.79 MB / Downloads: 417)
Reply

#10
Миткоооо, Митко, тези микроскопични снимки мога да ги виждам само аз, защото съм с въоръжено око, ама колегите трябва да ползват оптика или микроскоп :wink: Big Grin

П.П. Ай честито !!!!! Big Grin :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)