The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V40 ... опит за SQ

#21
ами за насочване незнам, аз си мисла да направя басчето вградено до калника левия. Да не заема много място, пък и за 10" обемчето мисля ще е достатъчно, все пак ще езатворено, и ще сочи към другия калник... незнам как ще се получи но ще пробвам да видя Smile
Reply

#22
Май не е достатъчно за 10''. Аз там си сложих 8'' и обема излезе около 20л, като ползвах ПДЧ 18мм. Иначе ефекта е че отпред отдясно се чува повече отколкото отлявоSmile. Това ще се оправи като сложа и баса от дясната страна, но за момента съм в застой поради липса на работещо жегеSmile. Ако измислиш някаква по-шантава кутия, може и да докараш още 2-3л отгоре, но пак са малко за 10''.
Reply

#23
Ъм нз дали смоненах ,но има бас който може да работи в малък обем и това е Алпайн р тайп 10"
производителя му дава дори 17 литра Smile
А аз тей като не обислям да ползвам багажника за товар...МИсля да заема часта под твърдата част на кората с бокса и амповете Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#24
нали щеше газ да слагаш, на мястото на резервната гума или погрешно съм разбрал?
п.п. за басче съм се спрял на хеликс Р10 или Р12 , зависи какъв обем ще мога да осигуря Smile
в момента ми се въртят доста идеи за багажника, ама ми тряа време да почна да ги работя Smile
п.п.2 колкото до таип Р на алпайн нещо не ми допада като свирня, не слиза толкова ниско като хеликс ... мое мнение
Reply

#25
Не не аз под твърдата част на кората покриваща багажника Smile
За хеликса нз нищо търсих ейсега в Автозвук ,но не намерих ревю за него ще потърся още ...
Чувал съм Хеликса 12 ката ....
А алпин 12" р тайп има такъв зверски удар ,че няма накъде...При тях куцото е ,че имат малка чувствителност Smile
НА 10" е тайп е 83 дб Smile Там трябва 400 вата як ампа поне....
Аз си оставам на 12" затворен обем....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#26
то за затворения обем е ясно, аз най си го уважавам Smile , просто искам да направя нещата максимално компактни и функционални същевременно - доколкото може де Big Grin
а тоя хеликс с един хайфоникс мисля да го нахраня , титан май беше (тоя дет ми го предлагаха)
Reply

#27
Е да, с тези говорители за малък обем ще стане супер, ама нямах представа че става дума за такиваSmile Успех с начинанието!
Reply

#28
Мен сега друго ме претеснява относно волвото....Айде вратата ще я изолирам...Ще я барна...Ама пустата врата е над 30литра...какъв ще е този мид дето ще издави истински хубав стегнат мидбас ?Не се сещам за такъв говорител просто Sad
Всичко което ми минава през главата иска максимум до 20 литра....Пък да не говорим ,че не може да се изолира съвсем перфектно никога....Smile
Трябва като се видим следващия път да чуя твоите...


Attached Files Thumbnail(s)
       
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#29
ами ще ги чуеш , няма проблем
аз си мислех че кат се видим на поройна , ще искаш да ги чуеш ... ама нещео не беше в настроение явно
нищо следващия път ша послушаме.... дано до тигава съм изолирал вратите Smile
п.п. фокалчето свири учудващо прилично за този голям обем Wink
Reply

#30
ами нали бяхме утишли в 3 през ноща ,че е сръбнахме Smile ,че просто нямаше да мога да ги чуя както трябва Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)