The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2009 - колона, тръгване, организация

#11
Благодарско, г-н Кангалов за положените усилия. И като съм тръгнал да спамя, чета за някакви Ваши редовни риболовни подвизи и Ви отправям предизвикателство за състезание по риболов на черноморско попче на обзорския бряг по време на националната! Не пиша на лични, защото отправям покана да се включи в състезанието всеки, който носи въдица в багажника на волвото си. Ако няма такъми за попче, ще му предоставя. Сезона е подходящ, удобно място за улов ще намерим. Победителя получава рибата на победените и я предоставя заедно със своята на всички участници за консумация.
V 40 2.0/140hp, жена ми го кара......
Reply

#12
За съжаление през този период на годината улова на почета (или както му викаме по морето кая) е забранен ,тъй като си хвърля хайвера.Забраната е от 1 ви май до 31 май.
Reply

#13
Като ориентир ,кой е хотела,търсете този плакат с размери 3 х 1,5 метра.Ще бъде опънат на последния етаж,за да се вижда от пътя.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#14
Kangalov Wrote:Като ориентир ,кой е хотела,търсете този плакат с размери 3 х 1,5 метра.Ще бъде опънат на последния етаж,за да се вижда от пътя.


хм, при мен не се вижда картинката :roll: Cry
Reply

#15
Kangalov Wrote:...а в същото време да са пред очите ни и да няма възможност, да побягнат на някъде с ключовете на нечие Волво ... Big Grin Big Grin Big Grin

добра идея, имаме нагледен материал от миналата година какво се случва когато някое "неразбрано дете", оставено без надзор, реши да се заиграе с голямо и мощно волво :wink:
Reply

#16
d_dimitrov37 Wrote:Ще си позволя малко да оспамя темата, дано ми бъде простено :oops: . За да не излезе, че на идеите сме силни, пък при осъществяването им се скатаваме, няма да възразя, ако идеята се приеме, да бъда натоварен с осъществяването й. Не искам също така предложението ми да става причина за разкол, защото някой може да не е съгласен да се харчат клубни пари, та няма да възразя с лични средства да се финансират подаръчетата, ако и другите родители не са против. Моля, кажете си мнението по идеята и ако някой вече се е сетил, да приеме извиненията ми!
Простено ти е, назначен си Big Grin Идеята е супер и подкрепям с две ръце. Просот напоследък липсата на време ми идва малко в повече, но ако мога с нещо да съдействам, съм насреща.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#17
gadnia_metal Wrote:
Kangalov Wrote:Като ориентир ,кой е хотела,търсете този плакат с размери 3 х 1,5 метра.Ще бъде опънат на последния етаж,за да се вижда от пътя.


хм, при мен не се вижда картинката :roll: Cry
При мен също.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#18
Я да пробваме пак ...


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#19
При мен и двете се виждат откак си ги качил Big Grin
Reply

#20
Еее Кангалич за всичко си помислил. Браво !
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)