The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2009 - колона, тръгване, организация

#21
Kangalov Wrote:За съжаление през този период на годината улова на почета (или както му викаме по морето кая) е забранен ,тъй като си хвърля хайвера.Забраната е от 1 ви май до 31 май.
ЕЕЕЕ, г-н Кангалов, ти сега бракониер ли ме изкара Smile !http://www.nafa-bg.org/BG/Files.php?type=11
Забраната е само за стопански риболов с мрежи. За нас любителите проблем няма, стига само да не се ловят маломерни рибоци под 12см., така, че стягай въдиците, оправдание нямаш Big Grin .
V 40 2.0/140hp, жена ми го кара......
Reply

#22
d_dimitrov37 Wrote:
Kangalov Wrote:За съжаление през този период на годината улова на почета (или както му викаме по морето кая) е забранен ,тъй като си хвърля хайвера.Забраната е от 1 ви май до 31 май.
ЕЕЕЕ, г-н Кангалов, ти сега бракониер ли ме изкара Smile !http://www.nafa-bg.org/BG/Files.php?type=11
Забраната е само за стопански риболов с мрежи. За нас любителите проблем няма, стига само да не се ловят маломерни рибоци под 12см., така, че стягай въдиците, оправдание нямаш Big Grin .

Сори за спама по темата, ама то неоспамена тема във форума няма Big Grin :twisted:
Кангалов има оправдание и за него забраната важи, защото не е любител, ами професионалист Big Grin Big Grin Big Grin току виж не останало читаво попче в обзорския залив, ама всяко зло за добро-поне ще разнообразим менюто Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#23
Kangalov Wrote:Я да пробваме пак ...

Само една леека забележка: www.volvoclub-bg.com , а не <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub.bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvoclub.bg.com</a><!-- m -->. Освен ако не регистрираме домейни Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#24
Не знам как ще се развият неща с колоната, но преди година имах път към София и пътувахме по магистралата. Същия ден май бе и националната среща на БМВ и видяхме няколко колоно по 20-на коли което на мен ми направи густо. Ся трудно е да се управлява голяма колона, но пък усещането е друго (миналата година го преживяхме).
Reply

#25
докато е магистрала няма проблеми, кофти става след стара загора, тогава хем ще се разкъсаме заради трафика, хем време ще се губи Cry :?
Reply

#26
да да ... мда даа... Smile никакво губене ... ПЪРВА КОЛА ВОДИ ТЕМПОТО ПОСЛЕДНАТА ЗАТВАРЯ С ПОСТОЯННА РАДИО ВРЪЗКА
ВСИЧКИ СМЕ ДОБРИ ШОФЬОРИ И АКО РЕШИМ ДА ПРАВИМ КОЛОНА МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА ИМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ...
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#27
kingvolvo Wrote:да да ... мда даа... Smile никакво губене ... ПЪРВА КОЛА ВОДИ ТЕМПОТО ПОСЛЕДНАТА ЗАТВАРЯ С ПОСТОЯННА РАДИО ВРЪЗКА
ВСИЧКИ СМЕ ДОБРИ ШОФЬОРИ И АКО РЕШИМ ДА ПРАВИМ КОЛОНА МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА ИМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ...

А защо не наемете един автовоз с влекач VOLVO,така няма да се разкъса колоната и ще пристигнете едновременно...

Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#28
kingvolvo Wrote:да да ... мда даа... Smile никакво губене ... ПЪРВА КОЛА ВОДИ ТЕМПОТО ПОСЛЕДНАТА ЗАТВАРЯ С ПОСТОЯННА РАДИО ВРЪЗКА
ВСИЧКИ СМЕ ДОБРИ ШОФЬОРИ И АКО РЕШИМ ДА ПРАВИМ КОЛОНА МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА ИМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ ...

И аз съм ЗА колоната!
Reply

#29
Здравейте. Имам уточняващ въпрос към г-н Кангалов. Можех да пиша на ЛС, но така повече от колегите, които ще пътуват самостоятелно на III НС ще го видят. Та въпроса ми е: В колко часа най-рано може да стане настаняването в хотела на 02.05.2009г. :roll: ?!? Предполагам, че някъде около обяд, но за по-сигурно питам :wink: .
Сори, ако това е било упоменато някъде по другите теми.
Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#30
По всяко време на денонощието .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)