The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как се влюбихте ?

#1
В марката ?
Повод , приятен или не чак толкова ?
Да не би да сте член на "Volvo Club - Оцелях , без да искам Wink "

Лично аз , още от преди да се родя се возех във Volvo F89 ...
След това във Volvo 340
После Volvo 240
След това Volvo F10 , Volvo F12 , F16 Intercooler , Fh12 от старичките , FH12 от по-новите и т.н. докато не стигнахме до последните два-три модела
Volvo 460 BodyGuard и Volvo S70.

Т.е. В кръвта си ми е от както се помня , та и от преди това Smile
Даже , ако не се лъжа , тате ми казва , че съм правен в Камиона.
Reply

#2
В марката ?
Повод , приятен или не чак толкова ?
Да не би да сте член на "Volvo Club - Оцелях , без да искам Wink "

Лично аз , още от преди да се родя се возех във Volvo F89 ...
След това във Volvo 340
После Volvo 240
След това Volvo F10 , Volvo F12 , F16 Intercooler , Fh12 от старичките , FH12 от по-новите и т.н. докато не стигнахме до последните два-три модела
Volvo 460 BodyGuard и Volvo S70.

Т.е. В кръвта си ми е от както се помня , та и от преди това Smile
Даже , ако не се лъжа , тате ми казва , че съм правен в Камиона.
Reply

#3
Ами аз да си кажа честно не съм най-големия фен, но определено уважам тази марка и винаги ми е била сред любимите, мен баща ми ме научи че само шведи и немци могат да правят коли и от тогава само 4 марки уважавам Волво, Сааб, БМВ и Мерцедес.
Обаче да си кажа честно съм малко разочарован от моята барака, за съжаление това е една от най-изгнилите коли които съм виждал в живота си, е вярно че е на 22 години, но даже и тенекеджията при който я закарах ми каза че по-добре да я закарам в Надин и е прав човека, аз понеже му помагам и като видях за какви дупки и кръпки иде реч направо ми се реве ама няма как вече съм се хванал на хорото, дано сега като я изкърпи изкара 2-3 годинки пък после ако е казал господ може да я сменя за нещо по-голямо.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
Ами аз да си кажа честно не съм най-големия фен, но определено уважам тази марка и винаги ми е била сред любимите, мен баща ми ме научи че само шведи и немци могат да правят коли и от тогава само 4 марки уважавам Волво, Сааб, БМВ и Мерцедес.
Обаче да си кажа честно съм малко разочарован от моята барака, за съжаление това е една от най-изгнилите коли които съм виждал в живота си, е вярно че е на 22 години, но даже и тенекеджията при който я закарах ми каза че по-добре да я закарам в Надин и е прав човека, аз понеже му помагам и като видях за какви дупки и кръпки иде реч направо ми се реве ама няма как вече съм се хванал на хорото, дано сега като я изкърпи изкара 2-3 годинки пък после ако е казал господ може да я сменя за нещо по-голямо.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Аз мойто - жената го хареса.
Те - я насочиха.
Три дена преди покупката се знаеше за марката.
Случайно - предречено стана.

А а а а сетих се още нещо.
Бях си поръчал на "Тях" всичко което да има колата но без да знам варката. И така около 6 месеца чаках.

п.п.-който верва - да верва. то и до сега който я е дал и той до момента я пази лоши моменти - Те

п.п.п.п.- за по хубав модел - поръчвайте си по рано - щото поръчката се изпълняват трудно и бавно става.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Аз мойто - жената го хареса.
Те - я насочиха.
Три дена преди покупката се знаеше за марката.
Случайно - предречено стана.

А а а а сетих се още нещо.
Бях си поръчал на "Тях" всичко което да има колата но без да знам варката. И така около 6 месеца чаках.

п.п.-който верва - да верва. то и до сега който я е дал и той до момента я пази лоши моменти - Те

п.п.п.п.- за по хубав модел - поръчвайте си по рано - щото поръчката се изпълняват трудно и бавно става.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
Приятелката ми е голям фен и покрай нея .... започнах да се интересувам от предимствата и недостатъците на тези автомобили,
но по стечение на обстоятелствата в момента не карам марката Sad
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#8
Приятелката ми е голям фен и покрай нея .... започнах да се интересувам от предимствата и недостатъците на тези автомобили,
но по стечение на обстоятелствата в момента не карам марката Sad
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#9
Аз като дете за пръв път видях волво 79 гд и от тогава съм влюбен в тази марка за това сега си имам две и не бих ги сменил за други коли( 340 1.6d и 740 2.4tdi) имам и други две коли но ги карам рядко- и те са дизели :lol:
Reply

#10
Аз като дете за пръв път видях волво 79 гд и от тогава съм влюбен в тази марка за това сега си имам две и не бих ги сменил за други коли( 340 1.6d и 740 2.4tdi) имам и други две коли но ги карам рядко- и те са дизели :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)