The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София (пикник на Бонсови поляни) - 31.05.09г.

#1
Този път прогнозите са за Потоп ... Big Grin Big Grin Big Grin
Кратките пролетни валежи отминаха.
После да се оправят застрахователите и СТРАШНИЯ СЪД .
Reply

#2
Е то има май и кръчми около Бонсови поляни :wink: Ако някой се разкисне.А пак и мойто Волвенце не пуска вода понеже си смених стъкълцето дет ми счупи проклетия бетоновоз.....Има и доста място за големи чадъри в багажника,че даже и аз мога се събра там, въпреки достойните си размери + чиния пържоли и някой по фин за компания... :lol:
Reply

#3
valeridaha Wrote:Е то има май и кръчми около Бонсови поляни :wink: Ако някой се разкисне.А пак и мойто Волвенце не пуска вода понеже си смених стъкълцето дет ми счупи проклетия бетоновоз.....Има и доста място за големи чадъри в багажника,че даже и аз мога се събра там, въпреки достойните си размери + чиния пържоли и някой по фин за компания... :lol:

1.Мдаа,все пак срещата ще се проведе през май. Big Grin Big Grin Big Grin
2.За кръчмите не знаем,освен инцидентните набези на не безизвестни клубари.Няма нито снимков материал,нито организирани срещи в Софийско там. :roll:
3.Много пъти се мъчат ,но явно дъжда ги плаши,щото са от захар и може да се разпаднат.
4.А чадърите ,ами Те ги има и на плажа,но никой не казва кой лежи под тях. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#4
Нека пишем конструктивните идеи и предложения да стане наистина една хубава среща.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#5
Гледам, че темата силно прашасва, а от това само може да пострада планираният пикник.
Аз голям организатор не съм, но все пак има няколко въпроса, за които се сещам:

1. На пикник се хапва

2. На пикник се пийва

3. На пикник се посядва

4. На пикник се вършат интересни неща

Хапването има два начина да се измисли - организирано и неорганизирано. Неорганизираното е всеки, който идва, да си носи каквото е наумил. Организираното е да се преброят хората, да се спретне едно предложение за "меню", да се напазаруват продуктите и най-добрите готвачи да ги сготвят. Тук класиката е вездесъщата балканска скара, но съвсем не е задължителна. Така че, ако всеки участник заяви в тази тема своето присъствие и бройката симпатизанти, които смята да доведе, да може да се сметне броят на пържолите и кюфтетата, например,, другите неща за хапване, както и на консумативите - чаши, чинии, прибори, и да се раздели общата сума и да се каже - еди-колко си лева на калпак, за да са всички спокойни. Както добре знаете, барбекю не мога да паля, но мога да осигуря освен малкото от миналата среща, едно двойно по-голямо (графски размер). Ако още някой желае да сподели скарата си, ще е добре дошло, защото мръвчиците ще бъдат изпечени по-бързо и печащите няма да гледат с влажен поглед всяка пържола, която са изпекли и която е потънала в ненаситните уста на гладното множество. А и все пак и те душа носят - нека не се проточват нещата в едно безкрайно печене и пържене, а дето се вика на две на три.

Пиенето, столчетата и масите нека са отговорност на всеки участник, щото ясно е че нямаме такава голяма материална база. Същото е и със забавните мероприятия - федербали, топки, шахмат, табли, фризбита, кегли, водни пистолети и знам ли какво още друго.

Събуди се народе! Не ни трябва кой знае какво, за да си направим веселото - дето се вика глътка вода и къшей хляб, останалото от сърцето.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#6
Абе аз имам много голям интерес,но ме пращат другата седмица пак командировка за 1 месец :evil: .Явно пак няма да мога да дойда Confusedhock: .
П.П.Този път поне ще е на по-хубаво място-Банско Big Grin
Reply

#7
Аз имам голям интерес към това начинане но съм на работа,тоя месец се паднаха 5 уикенда и на 3 от тях съм на работа.А и не разчитайте че времето ще е хубаво,имам опит с синоптиците и мога почти да гарантирам че когато работя времето няма да е добро Big Grin
Reply

#8
Здравейте съфорумци Smile ! Отскоро се записах във форума и ме хвана много яд че не съм обънал внимание на този сайт по-навреме! Много си обичам колицата, а марката още повече! Изпуснах и съответно националта среща, но всичко с времето си. Много съм навит за пикник, въпреки че съм на работа този ден, ще направа всичко да се освободя и да дойда! нямам конкретни идеи, но бих подкрепил всяка с каквото мога! С вас съм! :lol:
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#9
до 23 ти ще съм говорил с шефката да видя дали ще ме пусне да почивам на 31 ви (до тогава според плановете на шефката има много време) не съм член на клуба,но много искам да дойда =,]
Въпрос:
Къде са тез поляни?
бай дъ луей ще взема навярно един приятел,със същото волво като моето така,че ще е доста инт.
Надявам се да стигна,да се организираме и всичко да е точно.
Мислих си ако по рано се съберем и напът натам тъкмно ще видим колко хора сме,да напазаруваме от някой хипермаркет.
Малко е рисковано да не стигне времето за всичко,но път е най точно като пари и бройка на хората.
Това е = ,]
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#10
shweppsy Wrote:до 23 ти ще съм говорил с шефката да видя дали ще ме пусне да почивам на 31 ви (до тогава според плановете на шефката има много време) не съм член на клуба,но много искам да дойда =,]
Въпрос:
Къде са тез поляни?
бай дъ луей ще взема навярно един приятел,със същото волво като моето така,че ще е доста инт.
Надявам се да стигна,да се организираме и всичко да е точно.
Мислих си ако по рано се съберем и напът натам тъкмно ще видим колко хора сме,да напазаруваме от някой хипермаркет.
Малко е рисковано да не стигне времето за всичко,но път е най точно като пари и бройка на хората.
Това е = ,]

Бонсови поляни - 42.40'.02.46" N
23.13'.07.46" E
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)