The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София (пикник на Бонсови поляни) - 31.05.09г.

#11
Snatchbg - Здравейте съфорумци Smile ! Отскоро се записах във форума и ме хвана много яд че не съм обънал внимание на този сайт по-навреме! Много си обичам колицата, а марката още повече! Изпуснах и съответно националта среща, но всичко с времето си. Много съм навит за пикник, въпреки че съм на работа този ден, ще направа всичко да се освободя и да дойда! нямам конкретни идеи, но бих подкрепил всяка с каквото мога! С вас съм! :lol:

Е това се вика ФЕН - Изкефих се. Приятно изкарване на Софиянци и околия :thumbup: :occasion5:
Reply

#12
zdraveite! Izvinqvam se che pisha na angl., no komput, ot kojto pisha nqma BG Sad(( ! Dori i da nemoga da se smenq na tozi den, prosto nqma da hodq na rabota Smile)) ! Napulno sum suglasen s Willie , ima samo dva varianta i mislq che purvia e naj-dobur kato kompromis na situaciata! Sushto e dobra idea da se suberem vsi4ki koito shte hodim pred NIM! Daje bih izqvil jelanie da pomogna s qdeneto i pieneto, no vse oshte pravq prednicata NA 850(The cousin) i nz kolko pari shte me odrusat za da mi ostanat nekvi za pazarcheto Smile (nosa4a go poru4ah ot MP i idva ot 4ujbuna Sad(( , 135 euro) ! Otnosno topki, frizbita i dr. sum nogo zle, tuka nemoga da pomogna. i pak kazvam, na razpolojenie sum! O4akvam s neturpenie sreshtata, daje volvoto maha radostno s zadnata 4ista4ka! neka se ugovorim s nqkoi i da otidem 2-3ma da vzemem kvoto trqbva! Skype: snatchbg
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#13
Днес ми казаха,че по-рано от 30-ти няма да заминавам командировка и има голяма веротност да дойда Big Grin .Сега стискам палци да не се окаже,че трябва на 31-ви да заминавам :evil: .За това аз ако ще идвам ще си пазарувам сам,че не съм сигорен :roll: .Стискайте палци да не ме пратят на 31-ви Big Grin
Reply

#14
Хайде кажете в колко часа ще е началото, за да имам яснота дали ще мога да дойда. На работа съм от 2 часа Sad
Reply

#15
Quote:Предложение:
Какво ще кажете за 10,30ч. пред НИМ? И към 11, 11 и нещо да се заредим на Бонсовите?
Аз съм "ЗА"
Reply

#16
Звучи разумно. Хем ще си запазим хубави места на ливадите, хем ще разпъваме бивака и палим огньове по хладното.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#17
И на мен ми звучи супер. но започвам да се отчайвам, защото колата може и да не я направя до 31 Sad ! Утре ще разбера какво мислят мойте шефчета по въпроса да почивам на този ден, но не мисля да зачитам много тяхното мнение Big Grin !
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#18
Освен че супер ще се изкефиш да се изфукаш, ако дойдеш с колата, няма драма да си пешком и да те приюти някой друг, така че идвай смело с или без кола!
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#19
Че ще идвам, ще идвам! Шефовете бяха много приятно изненадани като им казах защо искам да почивам на 31.05 Smile . Нали ще се съберем пред НИМ и ще отидем заедно всички ?
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#20
Пикника нали е актуален за 31.05?!(
В тази чест вчера минахме през Практикер и за барбекюто взехме малко дървени въглища и подпалки плюс едно заслонче със столчета. Big Grin Big Grin Big Grin
Дано само времето да не изиграе някаква лоша шега!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)