The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София (пикник на Бонсови поляни) - 31.05.09г.

#21
В събота съм на работа до късно, но бих се включил ! даже мога да взема безалкохолно от работата, само кажете дали да е на каси (ботилки от 250 мл) или големи шишета (и какво да е) !
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#22
Ако е хубаво времето,и ние ще дойдем.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#23
Аз съм без кола тогава... Sad
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#24
Mishell Wrote:Аз съм без кола тогава... Sad

Може да те вземем направо за пикника :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#25
Идеята хич не е лоша, но...
http://www.wunderground.com/global/stations/15614.html
:roll:
Reply

#26
Явно няма да имаме късмет и тази неделя ... Sad

<!-- m --><a class="postlink" href="http://bulgaria.actualno.com/news_241984.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://bulgaria.actualno.com/news_241984.html</a><!-- m -->
Reply

#27
Имайте малко вяра в добрия дух на Волво - може ТОЧНО на поляните да е сухо и слънчево. Ако ли пък не, поне ще има видимост къде Е.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#28
Kangalov Wrote:Този път прогнозите са за Потоп ... Big Grin Big Grin Big Grin
Кратките пролетни валежи отминаха.
После да се оправят застрахователите и СТРАШНИЯ СЪД .

Кангалов е Пророк! Big Grin
Reply

#29
Аз пък погледнах в weather.com и дават неделята слънчево Smile ! Аз си мисля, че дъждовете ще спрат и до събота вечер времето ще се изясни.
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply

#30
???здравейте всички притежатели и любители на най-здравите и сигурни коли,също и мощни итн итн. аз съм нов във форума и макар че от 2 години и половина карам волво 850 глт,но тъй като рядко сам пред компа,просто шофьорската ми работа не го позволява много, не знаех че ви има и се радвам че най-после мога да съм във връзка с хора с моите разбирания и се надявам да се виждаме и да се сприятеля с вас и като цяло да съм член на организацийката....извинявам се че пиша на англ.език,но компа от които пиша е някав вносен и няма вариант за бг....както и да е ...мога ли да попитам къде са тези бонсови поляни и в колко часа и къде се събирате,за да дойда евентуално ако не е проблем де....между другото сам от пловдив, карам 850,2000cc.,20в,92г.седан и се казвам жоро на 26год....ще се радвам ако получа отговор и още повече ако се измъкна и дойда на срещата
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)