The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в Казанлък 13.06. - 14.06.09

#31
В момента преасфалтират пътя от Казанлък в посока Павел баня. Никакъв проблем с придвижването....до срещата може и да са приключили, но не е сигурно. Пътя към мястото /след отбивката от главния/ е черен, но с трошенокамена настилка, така че дори и при дъжд няма да има проблеми, дължината на този участък е около километър.
Няма никакъв проблем да дойдат и коли от други марки, ние сме широко скроени, а не консерви Big Grin :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#32
Колега ,,крал,, не обичам да изкарвам футболните страсти от там където им е мястото, а именно- стадионите, само ще кажа и с това ще спра да пиша по темата, че Пловдив е само черно-бял, а ти си явно от малцината заблудени с пристрастия към самомъчение в жълто....е може ли 12 год. деца да са виждали само 1,1 чка победа през живота си в дербитата на Пловдив,ако могат да се нарекат така наказателните ни акции срещу АФД ТРАКИЯ, щото е срамно особено днес отбор като този да петни името на великия българин ХР.БОТЕВ, като се замислим същото важи и за други отбори...но както и да е...казах каквото мислех и спирам както казах по темата футбол и се надявам да си изкараме хубаво в компанията на най-здравата марка и в моабети и шоу.
Reply

#33
Ти май си скаран с чувството наречено хумор и си пропуснал да видиш усмивките които съм ти пратил.
И за спирам да говоря за тема футбол защото няма да уважа дербото а просто ще си ида на срещата. помисли си и ти дали футболен мач или риба на язовира. Недей моля ти се така да се засягаш и да скачаш малко по весело го карай ... и само въдици и кепчета и барбекюта на срещата Big Grin Big Grin Big Grin и ако някой носи топка нека да е розова Big Grin Big Grin Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#34
Аз предлагам за излишен спам по-темата ,автора да бъде наказан
с каса бира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

[-o< Бая бира ще има за изпиване май :lol:
Reply

#35
..... да, да-розова, че да ни вземат за педали :gib: .... в никакъв случай. Пък и футбола в България отдавна не е това, което беше и затова от него се пренасочих към автомобилтите спортове.... поне там нещата добри или лоши са истински. Ама нека има страсти, но не и розови топки :wink: :twisted:

П.П. Подкрепям Доко Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#36
��Поднасям в този случай извинения на теб и другите, имам си аз чувство за хумор бе, ама на язовира като се запознаем ще го проявя. Явно понеже още не сме се опознали та се връзваме,а пък за това с футбола и автомобилите си много прав,аз отдавна съм си с бензин вместо кръв,състезавал съм се 2 год.,преди 5-6 год в италия и полша, как да не ги избереш пред футбола....всичко е ок,нека някой прати тел си за да му звънна при нужда, дали от отбивката след павел баня,както казвате или след това....маи ще ми по-лесно и на мен така....еее очаквам и пак се извинявам за тона на всички....збравяме футбола и си правим кефа...тва е майна....доскоро
Reply

#37
joro the driver 17 Wrote:��Поднасям в този случай извинения на теб и другите, имам си аз чувство за хумор бе, ама на язовира като се запознаем ще го проявя. Явно понеже още не сме се опознали та се връзваме,а пък за това с футбола и автомобилите си много прав,аз отдавна съм си с бензин вместо кръв,състезавал съм се 2 год.,преди 5-6 год в италия и полша, как да не ги избереш пред футбола....всичко е ок,нека някой прати тел си за да му звънна при нужда, дали от отбивката след павел баня,както казвате или след това....маи ще ми по-лесно и на мен така....еее очаквам и пак се извинявам за тона на всички....збравяме футбола и си правим кефа...тва е майна....доскоро

Само така Жоро,живота е твърде кратък, че да се занимаваме с дребни караници. Изпратил съм ти моя GSM на лично съобщение, но за всеки случай вземи номера и на някой друг от колегите. Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#38
Нека и аз да се извиня за спама ама това с розовата топка верно е кофти ... Big Grin Big Grin Big Grin
а касата бира ще е в багажника ...
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#39
kingvolvo Wrote:Нека и аз да се извиня за спама ама това с розовата топка верно е кофти ... Big Grin Big Grin Big Grin
а касата бира ще е в багажника ...

Това означава, че ще ловим риба и ще пием бира на воля. Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#40
kingvolvo Wrote:И за спирам да говоря за тема футбол защото няма да уважа дербото а просто ще си ида на срещата. помисли си и ти дали футболен мач или риба на язовира. Big Grin
:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Кралят си е крал Big Grin Big Grin Big Grin
Нали знаете, че като се съберем за каквото и да почнем да говорим, все за коли свършваме. Big Grin Big Grin
Глобявам оспамилите темата на половин час по бански, без лосион за комари. Ще отменя присъдата срещу каса бира :evil: :evil: :evil: :evil:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)