The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Начало на форума

#21
Emgo Wrote:Браво на всички които направиха този форум!!.. Big Grin


Към админите!!
Аз всъшност съм ЕМГО но нещо регистрацията не се получи и моля админа да я изтрие ("emgo") защото сега ми дава зает логин. Big Grin

НЕ съществува профил емго - проверих да не е написан по всевъзможни начини вкл. и на кирилица. Просто преименувах съществуващият ти профил. Ако искаш да е по друг начин - кажи и ще го направим.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#22
НЕ съществува профил емго - проверих да не е написан по всевъзможни начини вкл. и на кирилица. Просто преименувах съществуващият ти профил. Ако искаш да е по друг начин - кажи и ще го направим.[/quote]


Така е добре, благодаря ! пробвах го и работи, няма проблем. :lol:
Reply

#23
Здравейте и от мен.
Радвам се, че вече имаме собствен сайт. Поздравления за екипа. Благодаря и на колегите от СААБ за вниманието. Ще бъда, честен и ще си призная, че ме изненадахте - приятно. Със сигурност като се постопли можем да помислим за обща среща. Имам няколко предложения към админ-и-те но ще ги изнеса в отделна тема.
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#24
Nikson Wrote:... Благодаря и на колегите от СААБ за вниманието. Ще бъда, честен и ще си призная, че ме изненадахте - приятно. Със сигурност като се постопли можем да помислим за обща среща...
Заедно можем да опознаем шведския автомобил и на общи сбирки да ги разменяме за сравнение. Някои от нас никога не са карали Волво, а пък някои от вас никога не са карали Сааб. Някои от нас са бивши волвари, а някои от вас са бивши саабери. След първите 1-2 общи сбирки ще се сближим и след това най-вероятно ще се окаже, че повече няма да има категорично разделение на Ние и Вие. И без това в техниката има доста типично шведски конструктивни решения.
Reply

#25
поради малки технически проблеми снощи за малко нямаше форум, ако случайно ви се случи да имате проблем с някой от функциите моля уведомете админ-а как, на коя страница, и какви грешки сте наблюдавали.
е-майл: admin { @ } volvoclub-bg.com
Reply

#26
xamlet Wrote:поради малки технически проблеми снощи за малко нямаше форум, ако случайно ви се случи да имате проблем с някой от функциите моля уведомете админ-а как, на коя страница, и какви грешки сте наблюдавали.
е-майл: admin { @ } volvoclub-bg.com

Когато се опитам да ти пратя лично съобщение се получава следния надпис:
Fatal error: Call to undefined function: execute_privmsgs_attachment_handling() in /usr/home/volvo/volvoclub-bg.com/html/forum/privmsg.php on line 131
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#27
Проблема е оправен, малко късно се сетих да проверя в лични съобщеня, снощи опитахме да инсталираме възможност за прикачане на филеове в съобщенията и от тази опциа се сбъгяса малко форума. Вече могат и да се преглеждат личните съобщения, ако има още нещо пишете ще го оправим.
Reply

#28
Браво така е адски удобно.Преди - качи,покажи,направи.......тн.


ПП:Отново искам да кажа че много добро нещо си свършил :wink: Поздравления.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#29
Проба!

Е става!
Това е супер!
Само малко ме дразни голямата шапка преди картинката!
Ето така изглеждат нещата в руския клуб.
Имам в предвид, тънка рамка, малък надпис и т.н.


Attached Files Thumbnail(s)
       
I'd like mornings better if they started later
Reply

#30
малко тестове за новите темплейти


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)