The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за среща в Родопите :P

#1
[Image: bcdx7kurzncq7s7a2g7aoqdlzkuc3ubk0artgmrj.jpg]
Та отварям темата тук, за да отправя едно предложение към всички колеги. Smile Снимката е от летовище Свети Константин. Намира се на 20 км от град Пещера, нагоре в балкана, близко до язовир Батак (оценявам разстоянието на г/д 10 км). Мястото е тихо и спокойно и много красиво. За съжаление сега са го разкопали малко, за да направят канализация, но хотела, се намира извън зоната на разкопките и има много места за разходки и отдих, които не са разкопани и няма да бъдат разкопавани. Smile Та ако желаете можем да организираме една среща тук, в "нашия" район. Big Grin Разстоянието не е от значение, когато има желание. Може да се изкара 1 пиянска вечер и след това на разходки или на риболов на язовира. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dafhotel.com/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.dafhotel.com/index.html</a><!-- m --> <- Това е хотелът. Можете да разгледате цените, местоположението и др. Преспивал съм там. Всичко е приятно според мен. Не е никакъв проблем да организирам всичко, стига да има желанието от Ваша страна. Пък и сега е лято и мисля, че ще има доста мераклии за балкан. Вечер там се спи с юрган Tongue Big Grin Та отворих темата тук, за да я обсъдим и ако сте съгласни мога да направя една организация. Очаквам мнения. Smile
------------------------------------------
А да..ако някой има път насам да донесе малко визитни картички на форума, ако изобщо съществуват такива. Big Grin Толкова много волва има тук, че направо :o хахах. Трябва да правим реклама Tongue
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#2
Идеята за лятото е страхотна.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Имах път към Пещера тия дни, но чак сега прочетох...
Пак ще имам път скоро - прати ми на лични ГСМ, ако искаш, да се обадя и пътьом да се запознаем и да ти дам каквито материали имам - най-вече календарчета, нямаме визитки. Но все е нещо...
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#4
За съжаление никой не предявява интерес. Аз винаги мога да се кача на Балкана. Big Grin Въпросът е, че повечето хора са избягали сега. Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#5
Колега не се отчайвай толкова бързо, остави идеята да престои, да я прочетат повече хора, да се наканят, накумят. Дай повече снимки от Балкана наоколо, да ги грабнеш. Аз съм минавал оттам и знам за какво иде реч. Ако пак се назландисват - ще бъдат заведени на палатков лагер на язовир Батак или още по-добре - Беглика.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#6
Който не е ходил, би трябвало да е чувал поне за красотата на Родопите. Тази идея е прекрасна и трябва да бъде уважена.
Reply

#7
Колега, не е вярно, че не проявяваме интерес. В момента всеки си е направил плановете за отпуските и мислите се въртят около тях. Аз съм в същото положение, но много ми хареса, поне на снимките и си мисля, че в началото на Септември може да се организираме за едно посещение. Само дето, ако направим сериозна организация, мястото няма да стигне.
Reply

#8
Хубава идея, бих оказал съдействие както с присъствие,
така и с каквото друго мога Big Grin - например следващата Пловдивска среща да е там - и без това цялото ПП се чудихме къде да направим "пикник" докато е лято ...Дайте мнения и Вие колеги Tongue
Reply

#9
Аз мисля, че тази тема трябва да се премести (или отвори нова) в "Срещи на клуба", и да се започнат дейстия по организацията. Big Grin
Reply

#10
Близичко е и до Велинград Smile
It's a style
It's a way of living
It's Volvo

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgNP8U&feature=BF&list=PL4A78A69078C9429B&index=29" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgN ... B&index=29</a><!-- m -->

[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=24942]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)