The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Груба селска проява

#1
Как ли се е случило това:

[Image: t_abda45b47f360dde39348a19f4b5c0da.jpg]


Още повече! С колко коли след такъв удар ще можеш да пуснеш обява, че я продаваш следкато си я направил на манерка??

П.П.Забележете какво пише - карано е 4 месеца! Кола на 4 месеца на 10 000 км
П.П.2 Така я е сложил на някакви тухли, че даже и джантите не стават за нищо
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#2
Ха тоя сигурно я е таркалял от вси4ки страни,кат гледам как е разкрасена отвсякаде.


ПП:Ето за това хора - УМНАТА!!!!
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
Мани мани, направо ми е жално за количката ;о(
Reply

#4
то тази обява си е отдавна. пък и цената и е доста.
Само са я пробвали между тирове колко е здрава 8)
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Жалко само, че такива позагладени после ги продават като "перфектно състояние"
Е не чак такива де.

VOLVO e религия!
Reply

#6
Lazo Wrote:VOLVO e религия!
Много прецизно мнение.
И аз вярвам във ВОЛВО. Няма значение дали съм карал Волво, има значиние, че вярвам на Волво.
Сериозен аватар за сериозна марка. За пример си Лазо. Дано повече потребители вземат пример от теб (без да те копират).
Смешно е с детски аватар да се членува в сериозен авто-клуб и се радвам, че го знаеш.
Reply

#7
Знаеш ли, аз този аватар не съм го измислил, а го взех от един клуб на Волво 480 и малко го попреработих. Техният май е по-хубав, но не отговаря на модела, който карам. Що се отнася до религията, никой не може да ме убеди, че има по-добри коли от шведските. Волво ми е на сърцето и няма модел, който да не харесвам. Казват, че истинските Волвари смятат за чистокръвно Волво 7хх, 8хх 9хх, но аз смятам, че няма майка, която дели децата си. Всяко Волво е рожба на едноименния концерн и всеки модел заслужава уважение. А СААВ... еми то си е казано - СААВ. Забелязал ли си, че респектът към тази марка е толкова голям, че малцина се осмеляват дори да я коментират?


VOLVO e религия!
Reply

#8
Lazo Wrote:А СААВ... еми то си е казано - СААВ.
Не съм карал Волво досега. На някоя от бъдещите общи сбирки ще разменяме возилата. Ще бъде голям кеф. Само да се постопли времето ...
Saab е съкращение от Svenska Aeroplan Aktie Bolaget (Шведски самолет акционерно дружество). Шведската отбранителна и аерокосмическа група Сааб произвежда самолети със същото име Сааб. Дори скоро имаше оферта от тях за превъоръжаване на нашите ВВС по повод на влизането ни в НАТО.
Какъв е произхода на думата Волво?
Reply

#9
sluchaen_fen Wrote:
Lazo Wrote:А СААВ... еми то си е казано - СААВ.
Не съм карал Волво досега. На някоя от бъдещите общи сбирки ще разменяме возилата. Ще бъде голям кеф. Само да се постопли времето ...
Saab е съкращение от Svenska Aeroplan Aktie Bolaget (Шведски самолет акционерно дружество). Шведската отбранителна и аерокосмическа група Сааб произвежда самолети със същото име Сааб. Дори скоро имаше оферта от тях за превъоръжаване на нашите ВВС по повод на влизането ни в НАТО.
Какъв е произхода на думата Волво?

Волво значи вървя, търкалям се. Скоро ще заработи сайтът, където ще има информация за марката и нейната история.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#10
Аз лично съм карал Сааб.... в продължение на 1 седмица в Швейцария. Беше доста комфортно. Не знам точно какъв беше модела но наистина беше приятно изживяване. Дори тогава се навих да си взема по-нова кола... до тогава си бях доволен от голфа Wink Сега моето Волво ми напомня за оная командировка... дори си пускам музиката която слушах там и всичко се връща в съзнанието.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)