The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat

#1
Както подсказва и заглавието на темата - имаме си чат. Изключително лесен за употреба и с интуитивни контроли. Изцяло на български език е и мисля, че ще ви е по-лесен за употреба от който и да е друг вид чат. Не е нужно да имате парола и потребител - не мисля, че някой ще влиза с чужди никове. Също така да отбележа - не е въразн с никоя IRC мрежа. Можете да го ползвате когато искате да полафите с клубарите. Най-важното не е нужно да инсталирате нищо. Само използвайте този линк.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/chat/login.php">http://volvoclub-bg.com/chat/login.php</a><!-- m -->
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#2
Абе както винаги аз се имам проблеми или просто незнам как става това - влизането.
А и пише пак на "френски".
Моля за помощ и обяснение.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Efri 740 Wrote:Абе както винаги аз се имам проблеми или просто незнам как става това - влизането.
А и пише пак на "френски".
Моля за помощ и обяснение.

Практически е невъзможно, защото има само 2 езика - английски и български. Подробни обяснения - следваш линка, пишеш нещо на nick и това е! Най-добре да се чуем по скайп по някое време и да ти обясня подробно.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#4
Става!
Чат-а е читав!
Харесва ми! :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#5
Диво е дамм.Върнах се в славното време на IRC :lol:


ПП:Не 4е о6те не съществува де,а пък и много хора влизат ама аз не съм между тях.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#6
Браво Someone, Сложил си линк на чата отгоре... надявам се повече хора да влизат там Smile
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#7
Ace Wrote:Браво Someone, Сложил си линк на чата отгоре... надявам се повече хора да влизат там Smile

Това е дело на xamlet. Аз го помолих да едитне теплейта. Аз повече се занимавах с визията на чат-а. Благодарностите -> към xamlet Smile
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#8
До Хамлет или Мишо - Можете ли да изкарате някъде в началната страница на форума линка към чата защото доста хора маи не знаят въобще за него.А пък и на мен този линк отгоре дет пише 'CHAT' нещо не ми работи.

ПП:Имаше мнения да се махне чата защото няма да може повечето клубари да разбират какво се обсъжда вътре,нооо мисля че вече кой знае какви важни неща не се говорят,а пък ако се говорят някой се заема да ги пусне в форума,така че моето мнение - подкрепям го :lol:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#9
Това дето го пишем в чата и го обсъждаме ТО накрая излиза като оформено мнение по дадения въпрос. Така че който е бил компетентен в тази тема е хубаво да я запише в форума - така ще се избегнат много страници от кратки изречения или въпроси.
В случая с горивото на дизелите - обсъдихме я тема - сетихме се за някой неща и така накрая и аз я допълних.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
ПО ТЕМАТА - ОЩЕ ЕДНА ИДЕЯ
Имам питане.
Може ли да се направи така че когато някой е в ЧАТА, да се вижда и в ФОРУМА, както сега се вижда в форума кой е вътре и в коя тема е!???
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)