The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HELP! Рейка за 240GL

#1
Много го закъсах ей. Тръгнах да подменям цялата предница на моя танк, имах една рейка уж оригинална фандък изпаднала, ама като всичко на аванта се оказа прецакано. Някой може ли да ми намери читава хидравлична рейка за GL240 дизел? И да е на разумна цена щото за рециклиране искат ебати парите.За капак ми трябва и спешно, защото колата стои в сервиза вече много дълго и майсторчето се сърди.

Ако някой може да обади нещо - 0898 678672. Big Grin
Reply

#2
EDGECRUSHER Wrote:И да е на разумна цена щото за рециклиране искат ебати парите

240лв. при Жан... :roll: ,но си заслужава парите,работи доста добре,и досега не сме имали рекламации :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
kire Wrote:
EDGECRUSHER Wrote:И да е на разумна цена щото за рециклиране искат ебати парите

240лв. при Жан... :roll: ,но си заслужава парите,работи доста добре,и досега не сме имали рекламации :wink:


Твърде мерси и прости моето невежество ама какво или кой е Жан? Нещо координати?
Reply

#4
Намира са в "Младост",до Окръжна Болница,филмата май беше "Жанет" :roll: ...,мога да ти потърса и тел. номер :wink: ,но това ще стане утре....
Струва си парите :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#5
kire Wrote:Намира са в "Младост",до Окръжна Болница,филмата май беше "Жанет" :roll: ...,мога да ти потърса и тел. номер :wink: ,но това ще стане утре....
Струва си парите :wink:

То тези пичове се оказаха нещо като монополисти и всички опират до тях...Сега ще видя какво са напраивили, а и цената която ми обявиха се оказа поносима като ми обещаха да я "направят като нова" Smile

Все пак мерси за съдействието.
Reply

#6
EDGECRUSHER Wrote:То тези пичове се оказаха нещо като монополисти и всички опират до тях...

Не колега...истината е че Жан е Най Добрия :wink: ,и затова всички опират до него :twisted:
Успех с ремонта Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)