The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предни апарати

#1
Здравейте, търся предни апарати за 2** серия, Гирлинг с-ма за вентилирани дискове :roll:
Reply

#2
Нови има в МотоПфое :wink: ,а втора употреба ....:roll: ,има една морга на ул."Любляна",там може да има.
Знам една 2-ка дето скоро май ще я разглобяват :wink: ,след месец може би... Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
kire Wrote:Нови има в МотоПфое :wink: ,а втора употреба ....:roll: ,има една морга на ул."Любляна",там може да има.
Знам една 2-ка дето скоро май ще я разглобяват :wink: ,след месец може би... Tongue


Хахаааа! Ми като знаеш сподели и другите лешояди може да си харесаме нещо.... 8)
Reply

#4
:wink: Ако нещо ще се случва,то всички ще го разберат колега :wink: Big Grin Tongue
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#5
Кире,я подскажи да не е черно комби случайно... :roll: ?
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#6
"Деа"
те имат апарати. въпроса е на място да се занесе стария.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
kire Wrote: :wink: Ако нещо ще се случва,то всички ще го разберат колега :wink: Big Grin Tongue

Ето това е приказка. Че сега излизам от сервиз където както винаги се оказа че ПАК има още неща за сменяне и ми вече си имам един завиден "wish list" Smile
Reply

#8
kire Wrote:Нови има в МотоПфое :wink: ,а втора употреба ....:roll: ,има една морга на ул."Любляна",там може да има.
Знам една 2-ка дето скоро май ще я разглобяват :wink: ,след месец може би... Tongue

За нови - няма нужда :lol:
Къде на Любляна по-точно и само за Волва ли е и да ме ориентирате в ценови диапазон ?

Efri 740 Wrote:"Деа"
те имат апарати. въпроса е на място да се занесе стария.

Стар няма как да им занеса, защото не са за Волво а за един друг проект - 268мм дискове на Кадет Ц в 13-ка джанта Big Grin
Reply

#9
Какво стана за мен апарти няма ли да има Sad

Ей такива ми трябват
[Image: 760_Girling_belueftet.jpg]

А ето така седят в 13-ка джанта с Опелски карантий

[Image: 290_SUC37886.JPG]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)