The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ

#21
СКЪПИ, КОЛЕГИ ВОЛВАРИ.
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!! :ctf2:

И една молба: предвид на ограниченото време на учредителното събрание и по-големия брой желаещи да бъдат членове на новия ни клуб, се обръщам към вас с апела: Нека всички, които ги има в този списък, минат тази седмица през магазина в Слатина, за да подпишат окончателните документи.
Благодаря Ви много и предварително.
И с извинение за причиненото неудобство. :oops:
Reply

#22
СКЪПИ, КОЛЕГИ ВОЛВАРИ.
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!! :ctf2:

И една молба: предвид на ограниченото време на учредителното събрание и по-големия брой желаещи да бъдат членове на новия ни клуб, се обръщам към вас с апела: Нека всички, които ги има в този списък, минат тази седмица през магазина в Слатина, за да подпишат окончателните документи.
Благодаря Ви много и предварително.
И с извинение за причиненото неудобство. :oops:


Attached Files
.doc   U4rediteli-ПРЕХОДНИ И ЗАКЛЮЧИТЕЛНИ РАЗПОРЕДБИ.doc (Size: 27 KB / Downloads: 757)
Reply

#23
Ace Wrote:
unicata Wrote:Честито Мишел, а сега да почерпиш :lol:
абе тя цял ден днес се ослушва да почерпи... Wink

Браво бре!Вие ще черпите,че се навих! Big Grin Big Grin Big Grin Това беше майтап, ако и малко грубичък.Ама и аз не съм от най-нежните.Току виж съм почнала да ви строявам в две редици Big Grin :lol:

Тебе, Ace, специално ще те почерпяBig Grin

P.P. Към GT1: Ще минем най-вероятно в четвъртък, дано не е късно. За нотариално заверения подпис, още никой не се е обадил, а нямам представа какво трябва да прави наистина. Дайте да свършим работата както трябва.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#24
Ace Wrote:
unicata Wrote:Честито Мишел, а сега да почерпиш :lol:
абе тя цял ден днес се ослушва да почерпи... Wink

Браво бре!Вие ще черпите,че се навих! Big Grin Big Grin Big Grin Това беше майтап, ако и малко грубичък.Ама и аз не съм от най-нежните.Току виж съм почнала да ви строявам в две редици Big Grin :lol:

Тебе, Ace, специално ще те почерпяBig Grin

P.P. Към GT1: Ще минем най-вероятно в четвъртък, дано не е късно. За нотариално заверения подпис, още никой не се е обадил, а нямам представа какво трябва да прави наистина. Дайте да свършим работата както трябва.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#25
Честито. Мишел .
Аз днес минах и се подписах - за 2мин. работа е само - лесно е.
ВНИМАНИЕ!
Има срок до 10 дена да се направи това - все пак.
Тече от 09.07.2006г.
Бъдете сериозни !

п.п.Като се сетя че символа - емблемата на марката е "мъжко" и жена е начело, направо си е за смях! Ха ха ха ха.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
Честито. Мишел .
Аз днес минах и се подписах - за 2мин. работа е само - лесно е.
ВНИМАНИЕ!
Има срок до 10 дена да се направи това - все пак.
Тече от 09.07.2006г.
Бъдете сериозни !

п.п.Като се сетя че символа - емблемата на марката е "мъжко" и жена е начело, направо си е за смях! Ха ха ха ха.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
хайде честито и от мен
да видим какво можем да сътворим заедно за всички нас волварите пък времето ще докаже че начинанието ни е добро


ама моля да не ме строяваш в две редици щото жената ме строява достатъчно и редиците ще ми се видят четири

а защо ще черпиш само ейса?
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#28
хайде честито и от мен
да видим какво можем да сътворим заедно за всички нас волварите пък времето ще докаже че начинанието ни е добро


ама моля да не ме строяваш в две редици щото жената ме строява достатъчно и редиците ще ми се видят четири

а защо ще черпиш само ейса?
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#29
Лесна е твойта Сашо, а аз какво да кажа :lol: Мен може да не ме черпиш Big Grin .
Иначе само заедно ще стане истински и много ясно най-добрия клуб, това е Волво все пак :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#30
Лесна е твойта Сашо, а аз какво да кажа :lol: Мен може да не ме черпиш Big Grin .
Иначе само заедно ще стане истински и много ясно най-добрия клуб, това е Волво все пак :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)