The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пак я закъсахме!Моторче и стоп машинка?

#1
Айдеееее пак стана сечен крак. Оня ден чисто щях да си изгоря защото ми блокира моторчето на парното и в колата започна да дими нечовешки. Оказа се че е изгоряло. Търси се ново.
Освен това открай време трябва да си сменя стоп машинката защото е блокирала и ако не махна бушона свети нонстоп.

Ако някой може да предложи или насочи моторче за парно и стоп-машинка за Volvo 240 да драсне тук или да ми се обади на 0898 678 672.

Мерси! 8)
Reply

#2

.pdf   Stop mashinka.pdf (Size: 214.73 KB / Downloads: 197)

.pdf   Ventilator.pdf (Size: 143.65 KB / Downloads: 155)
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
Всичко това е много добре, ама би ли разяснил как се процедира с това инфо и откъде и как аджеба може да се закупят тия неща?


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#4
Колега имам два вида вентилаторчета едното е от 2хх другото е от седмица с климатроник
стоп машинка имам . Като гледам ПДФ документа мисля че ще ти стане от седмицата.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
EDGECRUSHER Wrote:Всичко това е много добре, ама би ли разяснил как се процедира с това инфо и откъде и как аджеба може да се закупят тия неща?

Здравей
Ами инфото е от небезизвестния TECDOC каталог за авточасти и го ползвам, за да видия кои производител предлага съответната част и под какъв каталожен номер е записана. Съответно после това може да те насочи от къде евентуално можеш да я намериш. Аз поне за сега не се занимавам с авточасти и за момента не мога да ти кажа от къде можеш да го купиш. Всичко което пишеше за частта го има и в ПДФ-а, просто това е с което мога да помогна за момента...
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#6
killara Wrote:Колега имам два вида вентилаторчета едното е от 2хх другото е от седмица с климатроник
стоп машинка имам . Като гледам ПДФ документа мисля че ще ти стане от седмицата.


Ми айде давай да спазарим нещо да видя дали ми уйдисва цената или ако искаш направо ми звънни на 0898 678 672 да се разберем,че днес пак влизам у сервиза. :chain:
Reply

#7
Колега на ваучер съм ако мажеш обади се ти.
0876308858
Ако можеш пусни снимка на вентилаторчето .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#8
killara Wrote:Колега на ваучер съм ако мажеш обади се ти.
0876308858
Ако можеш пусни снимка на вентилаторчето .


Абе чудя се аз кой ми клипва от непознат номер. Smile)))) Аре довечера мога и да ти звънна или ще ти пиша на скайпа. 8)
Reply

#9
:-k
Колега по телефона трябва да е щото скайпа него ползвам . Моя компютър го фтресе и ползвам служебния във фирмата .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#10
Колега прасни една снимка на вентилаторчето .
Снощи като се чухме го пробвах и напрамо ме отвя та едва се намерих каде ме издуха. Big Grin
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)