The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко въпросчета за В40

#11
llelloo Wrote:Ха та аз побрах 500мл в резервоарчето и то преля, а като си оправа пепелника ще кажа какво е ! Smile
Видя ми се първоначално странно,шото един приятел има едно малко поло май е 91-92 год и като отври,резервоара за чистачките е 4л :lol:
97' Volvo V40 2.0 140hp
Reply

#12
llelloo Wrote:Ха та аз побрах 500мл в резервоарчето и то преля, а като си оправа пепелника ще кажа какво е ! Smile
Видя ми се първоначално странно,шото един приятел има едно малко поло май е 91-92 год и като отври,резервоара за чистачките е 4л :lol:
97' Volvo V40 2.0 140hp
Reply

#13
speedyvratsa Wrote:
llelloo Wrote:Ха та аз побрах 500мл в резервоарчето и то преля, а като си оправа пепелника ще кажа какво е ! Smile
Видя ми се първоначално странно,шото един приятел има едно малко поло май е 91-92 год и като отври,резервоара за чистачките е 4л :lol:

Ами и мойта като ми светне лампата наливам поне 2л вода + течност, т.е. някъде към 2,5-3л
Reply

#14
speedyvratsa Wrote:
llelloo Wrote:Ха та аз побрах 500мл в резервоарчето и то преля, а като си оправа пепелника ще кажа какво е ! Smile
Видя ми се първоначално странно,шото един приятел има едно малко поло май е 91-92 год и като отври,резервоара за чистачките е 4л :lol:

Ами и мойта като ми светне лампата наливам поне 2л вода + течност, т.е. някъде към 2,5-3л
Reply

#15
Колкото до пепелника - май си е фабричен дефект. И при мен какпака на пеплника не се отваря като хората. Нещо в механиката не е в ред.
Когато изкарам пепелника, капачето се отваря много приятно (бих казал мазно), ак когато е с пепелник - едвам се отваря.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#16
Колкото до пепелника - май си е фабричен дефект. И при мен какпака на пеплника не се отваря като хората. Нещо в механиката не е в ред.
Когато изкарам пепелника, капачето се отваря много приятно (бих казал мазно), ак когато е с пепелник - едвам се отваря.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#17
По-новите серии ПЕПЕЛНИЦИ участват в кампанията:
"СПРЕТЕ ПУШЕНЕТО"!
/Темата с боклука също е ... болнава/ Big Grin

Вижте - Volvo правят и ключове които да се заяждат преди да седнете да карате, дали една или две бири сте били пили преди това... Big Grin
:twisted:
А това с водата за чистачките - казанчетата наистина са малки...
Обяснявам си го с това, че са пригодени за по-голям студ и разреждането да не е повече от 1:1 или 1:2 /течност 0,5 х 2 = 1 л. + самата течност 0,5 = 1,5 литра./ Иначе обикновено сипваш едно шише концентрат и допълваш с васер и ... после сакатлъци ...

Закачам се м'чета,
:oops: но целта е да погледнете на нещата и от веселата им страна :!: :lol:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#18
По-новите серии ПЕПЕЛНИЦИ участват в кампанията:
"СПРЕТЕ ПУШЕНЕТО"!
/Темата с боклука също е ... болнава/ Big Grin

Вижте - Volvo правят и ключове които да се заяждат преди да седнете да карате, дали една или две бири сте били пили преди това... Big Grin
:twisted:
А това с водата за чистачките - казанчетата наистина са малки...
Обяснявам си го с това, че са пригодени за по-голям студ и разреждането да не е повече от 1:1 или 1:2 /течност 0,5 х 2 = 1 л. + самата течност 0,5 = 1,5 литра./ Иначе обикновено сипваш едно шише концентрат и допълваш с васер и ... после сакатлъци ...

Закачам се м'чета,
:oops: но целта е да погледнете на нещата и от веселата им страна :!: :lol:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#19
Е всъщност на мен ми е все тая, за пепелника, аз не пуша... :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#20
Е всъщност на мен ми е все тая, за пепелника, аз не пуша... :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)