The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Един идиотски въпрос :) ?

#1
Сега...знам че с това питане ще предизвикам много идиотски хилеж ама предпочитам да се допитам до запознатите пред да направя някаква мизерия.

Та питането ми е дали някой знае има ли начин закопчалките за коланите на задните седалки да се прибират някакси, така че да не стърчат и да се набиват там където не трябва, когато не трябва? Confusedhock:
Reply

#2
Има начин .
Сваляш всичко и подаряваш на Станчони той си търси :toothy3:
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Напротив, нямаш ли си дупки в седалката?
Reply

#4
Bulgarina Wrote:Напротив, нямаш ли си дупки в седалката?

Ми няма! Поне аз не видях. Данеби да трябва нещо да се повдигне или премести щото не искам да тръгвам да къртя с груба сила да не прееба нещо :minigun:
Reply

#5
А каква ти е седалката?
На кой модел я ползваш?
Big Grin
Reply

#6
А за каква цел искаш да ги махнеш?
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#7
Даа, прав е Kilara :wink: Big Grin А пък аз да ти кажа - няма начин да ги скриеш, разглобявал съм целия салон на 2-ката до основи и ти го казвам от опит. А и наистина много ми трябват коланите. Ако си навит де - бих могъл да те ориентирам в демонтажа на коланите.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#8
Stanchoni Wrote:Даа, прав е Kilara :wink: Big Grin А пък аз да ти кажа - няма начин да ги скриеш, разглобявал съм целия салон на 2-ката до основи и ти го казвам от опит. А и наистина много ми трябват коланите. Ако си навит де - бих могъл да те ориентирам в демонтажа на коланите.
Здрасти колега,аз имам задни колани от 240,но от слънцето са изгоряли кутиите им,иначе ти ги подарявам.Ако искаш пиши на лични да измислим как да си ги вземеш.Поздрави Иво.
Reply

#9
graf_bezuhoff Wrote:А за каква цел искаш да ги махнеш?

Ахахаха! А познай? Просто ми писна нежно създание с дупе колкото една човешка длан да ми се кара за поредния белег причинен от въпросните колан -адаптериSmile)))) Наистина си е некомфортно на моменти. Ама щом няма как да се скрият ще мислим други варианти.
А и не искам да ги махам съвсем щото сега с тая тъпа нова наредба пак ще давам повод на куките да ми се заяждат. :tfrag:
Reply

#10
Това за причината беше ясно,
а разстоянието между апаратите не е ли колкото въпросната човешка длан?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)