The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Изберете вариант за клубен стикер от предложените
You do not have permission to vote in this poll.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
3.64%
2 3.64%
5
3.64%
2 3.64%
6
5.45%
3 5.45%
7
1.82%
1 1.82%
8
1.82%
1 1.82%
9
41.82%
23 41.82%
10
29.09%
16 29.09%
Друго, дайте предложение, ако изберете тази опция
12.73%
7 12.73%
Total 55 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нови стикери - анкета, срок до 14.12.2009!!

#41
Аз гласувах за емблема с пореден номер 9. За мен тя е по-изчистена и естетична. Дано се намери консенсус, че като гледам пак има доста разпалени духове..
VOLVO V40 1.9D, D4192T2

#42
Чакайте да хвърля една граната!...
Въпросче, де! Wink
Какво ще кажете да ни направят от Мото Пфое едни специални стикери - СЕННИЦИ за челно стъкло? Сещате ли се за какво говоря? Wink Вярно, че ще трябва да се направят множество различни модели, заради разликата в габаритите на стъклата, но и това е готино... Представяте ли си го, вече? Коментирайте и тоя "спам"!
Въпреки, че колегата raceteam даде сходна идея, ама за задното стъкло...

#43
Rostislav850 Wrote:Чакайте да хвърля една граната!...
Въпросче, де! Wink
Какво ще кажете да ни направят от Мото Пфое едни специални стикери - СЕННИЦИ за челно стъкло? Сещате ли се за какво говоря? Wink Вярно, че ще трябва да се направят множество различни модели, заради разликата в габаритите на стъклата, но и това е готино... Представяте ли си го, вече? Коментирайте и тоя "спам"!
Въпреки, че колегата raceteam даде сходна идея, ама за задното стъкло...

Здравей Рости. Нека не изнасилваме нещата, че става опасно :twisted: . Стикери, знамена....както е тръгнало ще поискаме и по едно ново волво. Нека я караме с мярка. Това със сенниците най-вече ще зарадва органите на КАТ-ще го определят тутакси като намаляване на видимостта на предното стъкло. Вярно, че има хора, които карат с такива, но всеки си носи отговорността. Хайде, че разводнявам темата.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#44
Здравейте,
аз пак искам да попитам как мога да се сдобия със стикер?
Чета, че имате някакви стари стикери и т.н.
Светльо

#45
За да получиш стикер, трябва първо да станеш член на клуба. Подава се една молбичка, плаща се едно членско вносче, чака се едно одобренийце от управителния съвет - и готово!

#46
Здравейте и от мен.За мен лично нещо ново е винаги по-добре от нещо старо...Така де предложените стикери са добри но,на мен лично най много ми допадна номер 5.Скромен и с прекрасна форма която няма нищо общо с стандартните кръгли или правоъгълни.Въпросът с цвета според мен сивият е универсален за всички цветове автомобили,а електриковия първо трябва да се консултираме с КАТ.А и още нещо този стикер номер 5 може и добре ще стои и на друго място не само отзад.Например малко преди шофьорската врата а защо не и на самата нея.[/color]

#47
Huku Wrote:За да получиш стикер, трябва първо да станеш член на клуба. Подава се една молбичка, плаща се едно членско вносче, чака се едно одобренийце от управителния съвет - и готово!

Нищо работа - при това само за един стикер. Хич няма да откажеш колегата да стане член на клуба. Cry
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#48
Volvo MP Wrote:Ще си позволим да се включим в дискусията.
Интелектуална собственост на всяка компания е не само името й, но и логото, с което се асоциира.
Респективно никой няма право да го използва, модифицира, променя и т.н. Използването му става само с разрешение на собственика. Представете си за секунда обратното и смешните фасади на дилърства по света, решили да проявят творчество в тази насока.

Ще си позволя да допълня колега и Мишел по-горе:

Действително непосредствено преди или след като УС взе решение за ЛОГОТО на Клуба изпратихме писмо директно до Волво карс и пак до тяк с копие до МПФ, но отговор не последва.
Ако наистина има писмо от Волво карс, с което са обърнали внимание конкретно за този случай /съмнявам се да е така/ трябва да се съобразим с предупреждението и изискванията на носителя на правата върху ТМ. Предполагам, че указанията на Волво карс са принципни по отношение на техните представители за ползването на тяхната ТМ на територията, която съответното представителство покрива.
Преди МПФ не са реагирали, защото не са имали пряко отношение към проблема. Сега обаче след като се ангажират с ползването на ТМ в полза на нашия Клуб е задължително да се съобразят с тях. Както и ние, след като сме вече в светлината на прожекторите ... :?
Защото законодателството в посока защита на правата, произтичащи от ТМ доста се разви в т.ч. и в БГ и съдът действа изключително бързо и ефикасно ... да не повярва чак човек. Smile
Идеята ми е да се изиска от МПФ да ни представят това писмо или предписания на титуляра на ТМ, за да са наясно и всички клубари от къде идва жегата ...
След като сме изрично предупредени, че сме в нарушение и това наистина се окаже вярно ... Трябва да се коригираме, по начин който най ни удовлетворява.

#49
@Stanchoni
Ами аз нямам за цел да го откажа, дори напротив.
Между другото, той пита за стикер на Volvo клуб България, според мен се подразбира, че тези стикери са само за клубари, или греша?

#50
Безмислено е да се опитвам повече да ви опиша притесненията относно толкова бързо взетото решение от почти всички.Някой някъде предлага безплатен обяд и айде на обяда.Да ама не нема такова животно.
Политиката била такава а никъде не видях ОФИЦИАЛЕН ДОКУМЕНТ само общи приказки на които трябва да вярвам.
Имам леки притеснения че ще има продължение на тази история е след някоя и друга година когато политиката
отново се промени и се наложи да се промени нещо друго/ справка най-новата история на България/.Така стават
тези работи днес едно утре друго във възходяща градация.Мисля повече да не се хабя а да гледам сеир Без лоши
чуства.Ще постъпя като Пангев/евалата баце/.


Attached Files Thumbnail(s)
   
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)