The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Изберете вариант за клубен стикер от предложените
You do not have permission to vote in this poll.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
3.64%
2 3.64%
5
3.64%
2 3.64%
6
5.45%
3 5.45%
7
1.82%
1 1.82%
8
1.82%
1 1.82%
9
41.82%
23 41.82%
10
29.09%
16 29.09%
Друго, дайте предложение, ако изберете тази опция
12.73%
7 12.73%
Total 55 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нови стикери - анкета, срок до 14.12.2009!!

#51
Huku Wrote:@Stanchoni
Ами аз нямам за цел да го откажа, дори напротив.
Между другото, той пита за стикер на Volvo клуб България, според мен се подразбира, че тези стикери са само за клубари, или греша?
Абсолютно си прав, благодаря за разяснението.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#52
Малко не ми харесва " Предложението което не може да се откаже " ...
:gib:

#53
Stanchoni Wrote:
Huku Wrote:@Stanchoni
Ами аз нямам за цел да го откажа, дори напротив.
Между другото, той пита за стикер на Volvo клуб България, според мен се подразбира, че тези стикери са само за клубари, или греша?
Абсолютно си прав, благодаря за разяснението.

Здравейте,
благодаря за разяснението. Аз наистина искам да стана член на клуба и затова питам как да стане това.
Явно, това, че съм се регистрирал във форума и имам волво не означава, че съм пълноправен член, та затова - къде се подават тази молба, колко е членският внос и на какви условия трябва да отговарям за да бъда одобрен?
Поздрави,
Светльо

#54
svdin Wrote:
Stanchoni Wrote:
Huku Wrote:@Stanchoni
Ами аз нямам за цел да го откажа, дори напротив.
Между другото, той пита за стикер на Volvo клуб България, според мен се подразбира, че тези стикери са само за клубари, или греша?
Абсолютно си прав, благодаря за разяснението.

Здравейте,
благодаря за разяснението. Аз наистина искам да стана член на клуба и затова питам как да стане това.
Явно, това, че съм се регистрирал във форума и имам волво не означава, че съм пълноправен член, та затова - къде се подават тази молба, колко е членският внос и на какви условия трябва да отговарям за да бъда одобрен?
Поздрави,
Светльо
Като за начало трябва да уредиш по 30% отстъка за всички клубари на дупнишките автоборси :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#55
Нека се придържаме към темата!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#56
Анкетата се закрива, с резултат 40%-та, 22 гласа за стикер номер 9.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#57
Браво

#58
Скъпи колеги.
След приключването на анкетата нека и ние да дадем своя обобщаващ глас (стил СПАМ) Big Grin
или да направим "социологическа извадка":
Гласували (дадени гласове) - 54
От тях:
- на Клубари:
- "ЗА " -12
- "ПРОТИВ" - 8
- на НЕклубари:
- "ЗА" -3
- "ПРОТИВ " -1

Така.
Сега да конкретизираме нещата.
Тази АНКЕТА няма силата на решение от името на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ.
Тя има само проучвателен характер.
Правата за взимане на решения са от правомощията САМО и ЕДИНСТВЕНО на Управителния съвет (УС) на ВКБ.
Това е регламентирано в Устава на клуба.
Също там е посочено, че за взимането на други важни решения (относно седалище, прием на членове и т.н.) правомощията има САМО Общото събрание (ОС) на ВКБ.

Освен това гласувалите "ЗА" клубари (само те имат право на глас, понеже само на тях се полагат стикери) са 12 човека. А знаете ли колко са редовните членове на Клуба? Те са около 140-150 човека. При това положение могат ли 1/10 или 1/12 от клубарите да решат изготвянето и прилагането на предложените от МП стикери?
Очевидно, че не!


Освен това ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ е юридически самостоятелно и НЕЗАВИСИМО дружество с нестопанска цел.
Може ли някой друг, бил той дилър на автомобили, или търговски представител на марката (като МП), да дава срокове, да поставя условия или да взема решения от/за/в името на клуба?
Разбира се, че НЕ.

Освен това, скъпи колеги, прочетете отново постовете на Наско (Пангев) и адвокат Бармуков (S.B.).
А после преценете към каква ситуация ни подтиква МП с невинното предложение да ни изготвят "безплатно" нови стикери.
Това имахме да ви кажем от нас.
Поздрави.
Терзиев & ko

#59
За всички клубари, волвари, форумци и "симпатизанти"
приемете "Много поздрави от Индонезия!" примерно.
Big Grin :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   

#60
Поразгледах из мрежата емблемите на другите клубове по всичките земни кълбета :wink: и определено забелязвам факта че по "белите" страни или надписите са извън емблемата, или на емблемата не фигурира надписа volvo, или емблемата няма нищо общо с тази на бранда (изключение, което видях, беше Volvo Owners Club.uk - възможно е да има и други).
Мисля си, че ако клуба се бори за официален статут, може би трябва да се осмисли предложението на МФ за промяна на емблемата, но мисля, че решението по въпроса може спокойно да изчака Общото събрание, където да се обсъди и реши въпроса.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)