The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
смяна на оригиналното радио

#1
Здравеите колеги,от месец съм собственик на с40 2000т 165 коня 2000год.
Имам проблем с радиото и не намерих нищо по въпроса. Впрочем не е проблем -радиото си работи идеално, но пък е с касета и нали разбирате че тези носители са доста остарели. Такааа купих си една джаджа (касета с кабелче което се свързва със запалката и i-pot-a ми ) чрез това си пускам музика ,но много кабели стават и пречат на лоста за скорости. Та дерта ми е -купих си радио с USB изход и слот за карта памет- това ми стига, но понеже живея в Испаниа тук никой не може да ми свърже радиото, трябвало някъкъв конектор който го имало само във VOLVO ispania, а там е мнооо скъпо.
Въпроса -как да си сменя това фабрично радио и с какви кабели
Ще съм ви благодарен много за помоща
ако има вече тема (не намерих нищо) просто ми пуснете един линк
Благодаря :oops:
Reply

#2
Колега най-вероятно ти трябва евро букса.Напиши нещо повече за радиото... каква марка,модел и най-добре ако можеш да му снимаш буксите отзад също ще е добре :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#3
Радиото си е оригиналното на волво по малкия вариант. За буксите незнам щото го свалят в сервиза и не съм ги видял и за другото радио също( кат ми кажат че не става и не го купувам).
Мисля си дали няма няква връзка с антената ,защото е активна (излиза и се прибира при пускане и спиране на радиото)

P.S. Ще направя снимки и ще ги кача, дано някои помогне :lol:
Reply

#4
Здр.колеги някои можели дами каже как даси сваля радиото от моето Волво S40 -98гTDI. Нестава нито с ключета с каито се свалят CD Искам даго сваля защото му няма панела но като отворих самия касетофон ватре имаше някакви болтове които минава през релсата и влизат в него сигорно ще трябва дасе свали и махагона но незнам как НЯКОИ АКО ЗНАЕ НЕКА МИ ПИШЕ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО


Attached Files
.pdf   scrap_chip_idle.pdf (Size: 218.59 KB / Downloads: 1)
Reply

#5
здравейте,
новак съм и имам следното питане имам си s40 2004- 1,8 и искам да си сменя сд-то с нещо по качествено.Имам си пайнер от предишното волво 460 и искам да си го сложа него . някой има ли идея за какво точно става въпрос. Дайте идеи или ми препоръчайте сервиз в Пловдив.
Благодаря Ви предварителна
Reply

#6
nikola.petkow Wrote:Здр.колеги някои можели дами каже как даси сваля радиото от моето Волво S40 -98гTDI. Нестава нито с ключета с каито се свалят CD Искам даго сваля защото му няма панела но като отворих самия касетофон ватре имаше някакви болтове които минава през релсата и влизат в него сигорно ще трябва дасе свали и махагона но незнам как НЯКОИ АКО ЗНАЕ НЕКА МИ ПИШЕ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
В този клип ще видиш как се маха оригиналното радио :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BEBzOcZJE88[/youtube]
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#7
inhibitor Wrote:здравейте,
новак съм и имам следното питане имам си s40 2004- 1,8 и искам да си сменя сд-то с нещо по качествено.Имам си пайнер от предишното волво 460 и искам да си го сложа него . някой има ли идея за какво точно става въпрос. Дайте идеи или ми препоръчайте сервиз в Пловдив.
Благодаря Ви предварителна
Здравей Smile

Ти с оригинален плеър на волво ли си ?
ако е така просто извади старият плеър от S40-ката и сложи новия, като не ти трябват никакви инструменти там всичко е със точните жакове и не ти трябва сервиз Smile
В предходния си коментар съм поставил клип и от там може да видиш как се маха плеъра Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#8
да до уточня . че волвото е s40 II 2004-2005
Reply

#9
    Трябва ти евробукса с обувки за волво грубо казано само че внимавай че едните май до 2000г. са. по големи така че на място проба грешка това нещо неможе да няма във Испания при мен са закачени на декоративно капаче


Attached Files Thumbnail(s)
   
Завой на пътя не е края на пътя... освен ако не завиеш навреме.
Volvo V40 1.6 16V 1999 80kw(109hp)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)