The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОБЛЕМ С VOLVO 850

#1
Здравейте фенове на VOLVO, имам голям проблем с VOLVO 850 2.0 20v b5204s 95г.
Колата не върви т.е. върви на тласъци , за да тръгне трябва да се подаде пълна газ, за разхода да не говорим между 15-18 л.
Ходих в Мото пфое нищо не откриха .
Теста на автомобила не дава никакви грешки.
Сменил съм всички филтри, кабелите за свещите ,свещите, дистрибурорна капачка, дебитомер и НИЩО - проблема си остана.
Дали някой се е сблъсквал с такъв проблем?
Благодаря Ви предварително!!!
Reply

#2
Здравейте фенове на VOLVO, имам голям проблем с VOLVO 850 2.0 20v b5204s 95г.
Колата не върви т.е. върви на тласъци , за да тръгне трябва да се подаде пълна газ, за разхода да не говорим между 15-18 л.
Ходих в Мото пфое нищо не откриха .
Теста на автомобила не дава никакви грешки.
Сменил съм всички филтри, кабелите за свещите ,свещите, дистрибурорна капачка, дебитомер и НИЩО - проблема си остана.
Дали някой се е сблъсквал с такъв проблем?
Благодаря Ви предварително!!!
Reply

#3
Колега наи-вероятно проблема е свързан с горивната система.Горивни дюзи,помпа,регулатор за налягане.Аз имах подобен проблем и ходих при дунев,но не съм доволен от тях.По тяхен съвет си купих нови горивни дюзи,а проблема се оказа клапан за налягането.При мен проблема беше-при топъл старт мотора работеше адски зле, докато не изфорсирам няколко пъти,и после се стабилизираше.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#4
Колега наи-вероятно проблема е свързан с горивната система.Горивни дюзи,помпа,регулатор за налягане.Аз имах подобен проблем и ходих при дунев,но не съм доволен от тях.По тяхен съвет си купих нови горивни дюзи,а проблема се оказа клапан за налягането.При мен проблема беше-при топъл старт мотора работеше адски зле, докато не изфорсирам няколко пъти,и после се стабилизираше.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#5
Ivo Wrote:Колега наи-вероятно проблема е свързан с горивната система.Горивни дюзи,помпа,регулатор за налягане.Аз имах подобен проблем и ходих при дунев,но не съм доволен от тях.По тяхен съвет си купих нови горивни дюзи,а проблема се оказа клапан за налягането.При мен проблема беше-при топъл старт мотора работеше адски зле, докато не изфорсирам няколко пъти,и после се стабилизираше.
Налягането на празни обороти е 2.7 а в движение 3.5 бара.
Няма проблем при работа студена и на празен ход.
Reply

#6
Ivo Wrote:Колега наи-вероятно проблема е свързан с горивната система.Горивни дюзи,помпа,регулатор за налягане.Аз имах подобен проблем и ходих при дунев,но не съм доволен от тях.По тяхен съвет си купих нови горивни дюзи,а проблема се оказа клапан за налягането.При мен проблема беше-при топъл старт мотора работеше адски зле, докато не изфорсирам няколко пъти,и после се стабилизираше.
Налягането на празни обороти е 2.7 а в движение 3.5 бара.
Няма проблем при работа студена и на празен ход.
Reply

#7
Освен проблема да е в горивните дюзи.Ако не са продухвани,оптай може да има ефект.Нови май не са хич евтини,но по важно е да се установи дали проблема е в тях.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#8
Освен проблема да е в горивните дюзи.Ако не са продухвани,оптай може да има ефект.Нови май не са хич евтини,но по важно е да се установи дали проблема е в тях.
old volvo never die they only go fasterSmile
Reply

#9
самодиагностиката нищо ли не показва?

а на елкона?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
самодиагностиката нищо ли не показва?

а на елкона?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)