The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
К'ви са тия автомивки...

#11
Колеги, и аз се отказах от некадърни изпълнения и съм му хванал цаката - 160 лв за водоструйка + 10 лв за гъба и шампоан БЕБЕ (никсо PH). Всичко това на село + старата прахосмукачка и "работата спи" за час, час и половина. Вярно, трябва си малко мерак и свободно време, но за какво са уикендите?! 8)
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#12
Emplifier Wrote:Колеги, и аз се отказах от некадърни изпълнения и съм му хванал цаката - 160 лв за водоструйка + 10 лв за гъба и шампоан БЕБЕ (никсо PH). Всичко това на село + старата прахосмукачка и "работата спи" за час, час и половина. Вярно, трябва си малко мерак и свободно време, но за какво са уикендите?! 8)

Еми освен да ти завиждам колега друго не мога Big Grin Big Grin Big Grin мерак и свободно време имам ама терен нямаааааам!!!
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#13
tronixxx Wrote:терен нямаааааам!!!

Е те там е проблема колега Big Grin :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#14
Колеги аз имам автомивка в Карнобат(преди и в Бургас) и мием за цялостно миене 8лв. (в целия град) не е много за автомивка.За тези цени 20лева дето взимат колегите от София е малко надуто макар и стандарта на този град е по висок много по-висок.Разходите за препарати на един автомобил не са много,вдигат разходите заплата на работник,ток и наем.За тези 14-20лв трябва да ти изласкат колата дори и джантите както писа колегата цхе не са му ги забьрсали.За силата на водоструиката не е опасно,мие по лесно особено под калниците.Които мине през карнобат добре дошъл да му измия колата белкем ме похвали някои :lol: ще му направим и промоция щом е с Volvo Smile Smile
Reply

#15
Аз ходя на мивката на Т.Каблешков, при определен човек, който си познавам и на друг не давам да мие.
Колкото до водоструйката - не е опасно - даже в книжката на кола обясняват как да се мие с водоструйка.
А уикендите са за почивка, а не за слугуване на желязото Smile
Reply

#16
Колегата iliev е прав в книжката пише"Поддържаите автомобила чист!Измиваите елементите на купето,долната част на пода, и калниците от вътрешната им страна със струя вода под налягане.Когато миете автомобила с вода под високо налягане,насочваите струята от разстояние не по-малко от 30 самтиметра." Smile
Reply

#17
Тва за джантите го изкарахте ебати екстрата Smile до сега не ми се е случвало да не ги измият, а и мисля, че е недопустимо. кефя се на препарата, дето мажат гумите с него и изглеждат като нови поне 1 седмица. тия работи ги правят на Каблешков и България срещу 18лв - Сонакс мисля, че се казват, но каквото и да си говорим 18лв за мивка са много - рядко я глезя там. Почти всяка седмица я мия на 5минутката - много по-добра е от ОМВ, защото имат четка, от която тече шампоан и сам си миеш и търкаш колкото ти душа иска. Ходя на тази м/у Балканстар и Сточна гара. там имат 5-6 клетки и дори и да има опашка става бързо - излиза ми около 5лв външното
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#18
Както се казва да повдигна малко темата.
Т.нар. комплексно измиване ми е скъпо тук в София. Ползвам ОМВ, но няколко пъти виждам как четката е плесната в калта.В такъм случай използвам само водоструйката. Ръчното е приемлево ката цена. Доста хора са ми казвали, че валяците увреждат лака.
София Волво v40 Bi-fuel 2002г.1783сс, B 4184 S9
Reply

#19
Аз съм доволен от тази на Долни Богров срещу Джъмбо. Почти не пропускам случай да се възползвам при влизане в София.Ошлайфах се вече и за 5 лева измивам,ваксирам и полирам.
Reply

#20
igt Wrote:Както се казва да повдигна малко темата.
Т.нар. комплексно измиване ми е скъпо тук в София. Ползвам ОМВ, но няколко пъти виждам как четката е плесната в калта.В такъм случай използвам само водоструйката. Ръчното е приемлево ката цена. Доста хора са ми казвали, че валяците увреждат лака.
Ползвам си автоматичната на OMV в Дружба, четките са силиконови, Ич на съм забелязал лака да е мръднал (за почти 2 години и 3 едни и същи коли), после ако иманужда левче - два за прахосмукачка и съм ОК...
Иначе на Асен Йорданов, на Вианор или новата до Круиз - ръчно 12-15 лв. комплексно... Доволен съм
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)