Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОКАНА ЗА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА 2010
pachopacho написа:Време няма, отговори също...... Май всеки ще се спасява по единично

Сори колега,май настъпва периода на криза и в мненията :roll: :?
Ние ще пътуваме в петък,обедно време...,и щото сме с детенце не мога да поема ангажимента за организирано тръгване,с нея просто е така Smile
Ако има идея за организация,да пуснем допълнителна тема... :?:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Thanks given by:
Ако не е прекалено късно и аз да кажа заявка за шведска маса без нощувки, защото ще бягам от работа Smile
И аз съм за организирано тръгване! Хайде, някой само да каже къде и кога за събота! :ctf:
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Thanks given by:
Понеже никой не дава идея или предложение аз само мога да съобщя, че тръгвам от София около 10.30, като ще се опитам около 11.00 да съм на магистрала Хемус на път за Търновско...
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш - ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Thanks given by:
Хайде, някои колеги, които са вече в Трявна , ако имат възможност да пишат как е обстановката и в каква посока от центъра на града се намира мястото на срещата.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66
Thanks given by:
100Y0 написа:Хайде, някои колеги, които са вече в Трявна , ако имат възможност да пишат как е обстановката и в каква посока от центъра на града се намира мястото на срещата.
От центъра на общината се завива на ляво, по паваженият път и от там само направо (минава се през едни заграждения на пътя) няма объркване :!: :!: :wink: успех в търсенето Big Grin
VOLVO
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06170
940 95 122hp

Thanks given by:
Благодаря! Тръгвам. :ctf: :ctf2:
Thanks given by:
Ден по-рано и при мен се сбъркаха нещата.
Thanks given by:
Видяхме се, запознахме се и ........си тръгнах :wink: :evil: ......догодина повече :wink: Big Grin :twisted:
Thanks given by:
Снимките от мен:

.rar   nacionalna.rar (Размер: 30.05 MB / Сваляния: 588)
Който има да слага, че да съберем пъзела Smile

Прикачени файлове
.rar   nacionalna.rar (Размер: 30.05 MB / Сваляния: 588)
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Thanks given by:
Здравейте приятели.
Благодаря на всички уважили мероприятието.За пореден път изживяхме невероятни дни сред приятели.

Нека всички снимки да бъдат пуснати тук :

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=18269" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=18269</a><!-- l -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)