The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ел. захранване - Проблем

#1
Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин
в движение, както си карах ми спря CD -то, после установих, че не ми светят плафониерите, на индикацията на таблото - лампата за отворена врата свети много слабо, а като се отвори врата светва нормално. Не свети и лампата в багажника, не свети лампата в жабката и накрая за капак, алармата се включва и влиза в режим на охрана, но не заключва централното - ма шинките са наред, защото като заключвам с бутона вътре на таблото те сработват. какво може да е?? Благодаря Ви! :oops:
Reply

#2
Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин
в движение, както си карах ми спря CD -то, после установих, че не ми светят плафониерите, на индикацията на таблото - лампата за отворена врата свети много слабо, а като се отвори врата светва нормално. Не свети и лампата в багажника, не свети лампата в жабката и накрая за капак, алармата се включва и влиза в режим на охрана, но не заключва централното - ма шинките са наред, защото като заключвам с бутона вътре на таблото те сработват. какво може да е?? Благодаря Ви! :oops:
Reply

#3
Бушон.
Провери ги всички в стопяемия блок.
Накой от тях е заминал. :angel4:
Reply

#4
Бушон.
Провери ги всички в стопяемия блок.
Накой от тях е заминал. :angel4:
Reply

#5
И може би имаш резервен в капачето. По-интересно е какво е предизвикало изгарянето му, ако е това? Някъде ти дава късо, сигурно?
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#6
И може би имаш резервен в капачето. По-интересно е какво е предизвикало изгарянето му, ако е това? Някъде ти дава късо, сигурно?
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#7
Проблема е решен, предпазител е, но не изгорял, а побългарен и не точно-ползваната жичка за "рециклиране" не контактува хубаво - колеги не зная какво може да ни опази от знаещи и можещи майстори.... :lol:
Reply

#8
Проблема е решен, предпазител е, но не изгорял, а побългарен и не точно-ползваната жичка за "рециклиране" не контактува хубаво - колеги не зная какво може да ни опази от знаещи и можещи майстори.... :lol:
Reply

#9
Добре' че е само това :wink: иначе нищо не може да ни опази, всеки пипа. Все една аз да свиря на тромпет във филхармонията Big Grin
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#10
Добре' че е само това :wink: иначе нищо не може да ни опази, всеки пипа. Все една аз да свиря на тромпет във филхармонията Big Grin
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)