The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
User manual

#1
Абе пичове, дайте едно упътване за употреба на с40, м? Ако може нещо в Нет-а качено, щото моята кола дойде без книжка, и сега се чудя за някои неща.
Например, за какво служи едно въртящо се копче между духалките в центъра на таблото, има топло и студено (синьо и червено). Колата е с климатроник, и любопитното е, че ако задам 26 градуса примерно, почва да духа топло и без да поставиш това копче в положение "червено".
Благодаря предварително!
Reply

#2
Абе пичове, дайте едно упътване за употреба на с40, м? Ако може нещо в Нет-а качено, щото моята кола дойде без книжка, и сега се чудя за някои неща.
Например, за какво служи едно въртящо се копче между духалките в центъра на таблото, има топло и студено (синьо и червено). Колата е с климатроник, и любопитното е, че ако задам 26 градуса примерно, почва да духа топло и без да поставиш това копче в положение "червено".
Благодаря предварително!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
аз имам книжка, но е на италиански... всеки път като тръгна да търся нещо се изнервям, че точно най-важната дума си нямам идея какво означава и тамън нищо не проумявам като цяло...

определено търся книжка на английски или пък руски? в най-краен случай немски
Reply

#4
аз имам книжка, но е на италиански... всеки път като тръгна да търся нещо се изнервям, че точно най-важната дума си нямам идея какво означава и тамън нищо не проумявам като цяло...

определено търся книжка на английски или пък руски? в най-краен случай немски
Reply

#5
Туй копче ти определя, какъв въздух ще ти духа от отворите до него.
Ако е на синьо - влиза външен въздух, ако е на червено - затоплен въздух. Като въздуха е затоплен от радиатора, а не от климатроника.... мисля!
Имам книжка на Английски, ама няма къде да я сканирам. За сега...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#6
Туй копче ти определя, какъв въздух ще ти духа от отворите до него.
Ако е на синьо - влиза външен въздух, ако е на червено - затоплен въздух. Като въздуха е затоплен от радиатора, а не от климатроника.... мисля!
Имам книжка на Английски, ама няма къде да я сканирам. За сега...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#7
Подобно "копче" Smile бях виждал само в BMW такова нещо и много се радвам, че и при нас го има, въпреки че на мен са ми го спестили ;-( това е с 2 думи за да не те хване ангина ;-) т.е. като му кажеш на климатроника да духа на някаква много ниска или висока температура да не ти вее в главата същата температура, а да си я регулираш.
Volvo V40, 2000, 1.8, 16V
Reply

#8
Подобно "копче" Smile бях виждал само в BMW такова нещо и много се радвам, че и при нас го има, въпреки че на мен са ми го спестили ;-( това е с 2 думи за да не те хване ангина ;-) т.е. като му кажеш на климатроника да духа на някаква много ниска или висока температура да не ти вее в главата същата температура, а да си я регулираш.
Volvo V40, 2000, 1.8, 16V
Reply

#9
Quote:Подобно "копче" бях виждал само в BMW такова нещо и много се радвам, че и при нас го има, въпреки че на мен са ми го спестили ;-( това е с 2 думи за да не те хване ангина т.е. като му кажеш на климатроника да духа на някаква много ниска или висока температура да не ти вее в главата същата температура, а да си я регулираш.
Ако искаш да ти е топло го включваш и почваш да взимаш въздух от двигателя (загрят), което може би е по-изгодно :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#10
Quote:Подобно "копче" бях виждал само в BMW такова нещо и много се радвам, че и при нас го има, въпреки че на мен са ми го спестили ;-( това е с 2 думи за да не те хване ангина т.е. като му кажеш на климатроника да духа на някаква много ниска или висока температура да не ти вее в главата същата температура, а да си я регулираш.
Ако искаш да ти е топло го включваш и почваш да взимаш въздух от двигателя (загрят), което може би е по-изгодно :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)