The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Издирва се Volvo 240 2.1 turbo 155hp

#11
todbt Wrote:Здравей колега,

Аз за съжаление не съм срещал това Волво, което издирваш, но притежавам едно такова (245 турбо - 1983г - сребрист металик)в колекцията си от три 240-ки, но все още не съм решил дали ще го продавам. Никак не ми се разделя с него, защото доста ми е "на сърцето" и трудно ще намеря друго такова, ако пак реша един ден. Но дори и да го продавам някой ден, то главното условие за продажба ще бъде купувачът да е истински заклет (като мен) фен на Волво 200 серия. А повярвай ми - те си личат.
Смея да кажа (но твърдо не искам да се хваля), че според мен едва ли можеш да намериш по-гледано от моето 240 турбо в цялата страна :-). Поне аз не съм срещал досега подобно Волво нито по улиците, нито пък да се продава някъде в България. Откакто съм го взел съм навъртял много малко километри- главно "на дълго", защото ме е доста шубе да не ме нацепи някой от шумахеровците по софийските улици. За съжаление ми струваше доста скъпо преди 3 години, когато го купих от един холандски пилот и много се съмнявам, че ще се намери днес някой български фен, готов да плати тази цена, а тя повярвай ми е страховита, но би била такава главно за "ценителите" в България. За Холандия, където 2-ката на Волво е легенда, тази цена е напълно нормална. На доста километри е колата(около 330 хил), но така е поддържана през годините, че никой няма да му даде толкова, ако го види. Вече има и някои забележки разбира се, малко ръжда и драскотинки тук-там, но нищо фатално и непоправимо няма. С всички екстри за модела е(без автопилот). Климатикът е със почти нов компресор. Турбото е сменено преди около 20-на хил км. Много запазен салон - тъмносин плюш.
От доста време съм във форума, следя го редовно, но досега не съм взимал дейно участие, защото доста ми е обидно, че 2-ра серия на Волво има твърде малко фенове в България и не се цени достатъчно, за сметка например на 4-та серия, която си е до голяма степен ширпотребка и не би могла никога да надскочи 2-ра серия по новаторство, качества, достойнства, титли, триумфи, известност, авангардност и всичко, с което Волво се разпознава като марка в света.

Това е от мен засега.

Поздрави и успех в търсенето.


Колега дай малко повече информация за колата кви екстри има и задалжително снимки да видя в кво састояние е и цена.Вярно е има доста малко фенове на 2 серия ама чесно да ти кажя според мен няма по здрава кола от 240-ската.
Поздрави колеги Smile
Reply

#12
Ако искаш точно бяло, мога да те насоча,но не отговаря на другите характеристики и е на трупчета от години.

Иначе и на мен ми стана интересна тази оферта за тази перфекция дето се продава. Искам и аз да видя повече подробности.

А за тва че танковете от 200-та серия имат малко фенове изключително ме кефи. Аз за тва казвам че тези коли са като подписи - уникални и говорещи сами за себе си.
Reply

#13
Радвам се, че все пак има заинтересовани колеги.
В събота ще гледам да я снимам и ще ви я покажа.
Искам само да вметна, че колата има и титла от клуба на Волво в Холандия - "Най-красивата 240-ка на Холандия" през 1993г. :-)
За евентуална цена предпочитам да кажа на лични, защото съм сигурен, че ще последва нежелан спам.

Поздрави и успешен ден,
Reply

#14
Освен нежелан спам може и да има и инсулти и сърдечни кризи. Big Grin Big Grin Big Grin Айде като постнеш снимките ще говорим ма май имам някаква бледа идея за коя машинка може да иде реч. :roll:
Reply

#15
Е, като нищо може да има и ексцесии :-)
Може и да ме е виждал някой докато го карам , но това е предимно само на по-дълъг път и много по-малко на градско. Също така колата се изкарва от гаража само на сухо време и никога през зимата, освен за кратка разходка при сухо време. Само да вметна, че турбото освен масленото охлаждане има и такова водно, но няма интеркулер.

Поздрави,
Reply

#16
todbt Wrote:За евентуална цена предпочитам да кажа на лични, защото съм сигурен, че ще последва нежелан спам.
Привет колега todbt Smile
За спама не се притеснявай,грижата ще е моя...,аз съм на мнение че една кола струва толкова пари, колкото собственика определи,а дали ще има кой да ги даде е отдерен въпрос :wink:
И на мен ще ми е интересно да видя някоя снимчица,пък ако имаш желание може да дойдеш на някоя от Софийските срещи...,да видиш и аз каква ""красавица" имам Smile
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#17
Тук някакво развитие на нещата има ли? Smile
Reply

#18
колеги аз карам на Рости 240-ката :roll: . Питайте :?:
Reply

#19
Здравейте колеги,

Най-после успях да намеря малко време и да снимам мойта убавица :-)
Снимките се намират в галерията ми. Надявам се всички на форума да имат достъп до нея.
Не се получиха много качествени снимките, че печеше слънце, но следващия път ще добавя нови по-добри.

Поздрави на всички!

todbt.
Reply

#20
Стахотна ти е колицата колега Smile ,благородно ти завиждам :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)