The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОБЛЕМ - ГРЕШКА НА ДИСПЛЕЯ

#1
здравейте , преди две семици на дисплея ми излезна надпис "МОТОР SERVICE VEREIST" което в превод означава "двигател съответната услуга" ... поведението на колата беше следното : загуби мошност и ненабира ( се едно го няма турбото ) , след като я угася и тръгна наново в началото върви добре но като я натисна ( да речем на втора скорост ) се появява надписа и пак губи ряс , а нито пуши чернилка отзад нито нищо . на другия ден като я запалих , сичко си беше наред и така до след две седмици - до днес , става въпрос за волво S60 2004 год. 2.4D 131 коня , ако някои може да помогне ??? благодаря предварително
Reply

#2
venkata81 Wrote:здравейте , преди две семици на дисплея ми излезна надпис "МОТОР SERVICE VEREIST" което в превод означава "двигател съответната услуга" ... поведението на колата беше следното : загуби мошност и ненабира ( се едно го няма турбото ) , след като я угася и тръгна наново в началото върви добре но като я натисна ( да речем на втора скорост ) се появява надписа и пак губи ряс , а нито пуши чернилка отзад нито нищо . на другия ден като я запалих , сичко си беше наред и така до след две седмици - до днес , става въпрос за волво S60 2004 год. 2.4D 131 коня , ако някои може да помогне ??? благодаря предварително

Pровери вакумите на тампоните на двигателя. Може да има скъсан тампон или изваден маркуч.

proveri vakumite na tamponite na dvigatela moje da ima skasan tampon ili izvaden marku4

Писането на кирилица е задължително!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)